Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Eau de Varens N° 4 Ulric de Varens dla kobiet i mężczyzn

Eau de Varens N° 4 Ulric de Varens dla kobiet i mężczyzn

Eau de Varens N° 4 marki Ulric de Varens to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są róża, konwalia i cyprys; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, ambra i piżmo.

Gorzka pomarańcza Grejpfrut Bergamotka

Róża Konwalia Cyprys

Drzewo sandałowe Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Varens N° 4 by Ulric de Varens.

Eau de Varens N° 4 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Eau de Varens N° 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Eau de Varens N° 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Varens N° 4 marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Varens N° 4 marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea Liz Claiborne Claiborne Sport Perry Ellis Perry Man Guy Laroche Horizon Elizabeth Arden Green Tea Intense Lorenzo Villoresi Yerbamate Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Creed Baie de Genievre Demeter Fragrance Green Tea Demeter Fragrance Cannabis Flower April Aromatics Throat Chakra Oil