Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Creation N° 44 Ulric de Varens dla kobiet

Creation N° 44 Ulric de Varens dla kobiet

Creation N° 44 marki Ulric de Varens to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Creation N° 44 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, paczula i kardamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bergamotka Tangeryna Czarna porzeczka

Jaśmin Paczula Kardamon

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Creation N° 44 by Ulric de Varens.

Creation N° 44 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Creation N° 44, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Creation N° 44, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Creation N° 44 marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Creation N° 44 marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Baldessarini Del Mar Baldessarini Jil Sander Sander for Men Rochas Aquaman Davidoff Adventure Hermes Un Jardin Apres la Mousson Cuba Paris Cuba Blue G. Nejman G.Nejman  Emir Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Smell Bent Werewolf Lumberjack Kesling Be Bop Florascent Aqua Colonia Vetyver