Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Creation N° 30 Ulric de Varens dla kobiet

Creation N° 30 Ulric de Varens dla kobiet

karmelowy

Creation N° 30 marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Creation N° 30 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, karmel i piżmo.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia

Jaśmin Piwonia

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Creation N° 30 by Ulric de Varens.

Creation N° 30 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Creation N° 30, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Creation N° 30, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Creation N° 30 marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Creation N° 30 marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Estée Lauder Pleasures Delight Betsey Johnson Betsey Johnson Kylie Minogue Showtime EDP Britney Spears Hidden Fantasy Deborah Mandorla Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Yves Rocher FlowerParty Puma Animagical Woman Stacked Style Fiore Flirt Naomi Campbell Naomi Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey Strange Invisible Perfumes Vacances