Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King UNTITLED dla kobiet

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King UNTITLED dla kobiet

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King marki UNTITLED to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Barton-King. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, korzeń irysa, konwalia, brzoskwinia, gardenia tahitańska, nuty drzewne, wanilia, ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Korzeń irysa Konwalia Brzoskwinia Gardenia tahitańska Nuty drzewne Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King by UNTITLED.

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King marki UNTITLED. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King marki UNTITLED reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale White Aoud Al-Rehab Al Fakhamah Yllozure Yllozuria Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Bill Blass Couture 3 Lorenzo Villoresi Musk Anna Sui Live Your Dream LR Desperate Housewives Susan Boadicea the Victorious Powerful Mario Valentino Eau D'Essence Dana Tabu Forbidden Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme