Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando UNTITLED dla kobiet i mężczyzn

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando UNTITLED dla kobiet i mężczyzn

kokosowy

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando marki UNTITLED to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tristan Brando. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wanilia, heliotrop, kokos, nuty drzewne, nuty wodne i tangeryna.

Piżmo Wanilia Heliotrop Kokos Nuty drzewne Nuty wodne Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about UNTITLED No. 2 by Tristan Brando by UNTITLED.

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum UNTITLED No. 2 by Tristan Brando marki UNTITLED. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu UNTITLED No. 2 by Tristan Brando marki UNTITLED reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Serendipity 3 Serendipitous L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Montale Amandes Orientales Les Parfums de Rosine Rose Praline Lavanila Laboratories Vanilla Spice IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Omnia Profumi Madera Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene