Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn

OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
żółtych kwiatów
OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

OH ± Denim marki UER MI to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, OH ± Denim został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, neroli, tuberoza, ylang-ylang, mech dębowy, paczula, ambra, wanilia i piżmo.

Różowy pieprz Neroli Tuberoza Ylang-ylang mech dębowy Paczula Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about OH ± Denim by UER MI.

OH ± Denim Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum UER MI OH ± Denim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu UER MI OH ± Denim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum OH ± Denim marki UER MI. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu OH ± Denim marki UER MI reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Holiday Balenciaga Le Dix Perfume Chanel Chance Eau de Toilette Yves Rocher En Avril Un Soir Montana Montana Mood Sexy Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Penhaligon`s Victorian Posy Ralph Lauren Romance Always Yours Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Van Cleef & Arpels Oriens Long Lost Perfume Maroc Le Labo Tubereuse 40 New York