Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn

OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
żółtych kwiatów
OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia OH ± Denim UER MI dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

OH ± Denim marki UER MI to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, OH ± Denim został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, neroli, tuberoza, ylang-ylang, mech dębowy, paczula, ambra, wanilia i piżmo.

Różowy pieprz Neroli Tuberoza Ylang-ylang mech dębowy Paczula Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about OH ± Denim by UER MI.

OH ± Denim Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum UER MI OH ± Denim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu UER MI OH ± Denim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum OH ± Denim marki UER MI. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu OH ± Denim marki UER MI reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Christian Dior Diorella Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her The Different Company Sublime Balkiss Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Paco Rabanne La Nuit Luciano Soprani Strass Keiko Mecheri Iris Pourpre Yardley Chique Tommy Hilfiger Loud for Her Strange Invisible Perfumes L'Invisible