Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Kizes Tsi-La Organic dla kobiet

Kizes Tsi-La Organic dla kobiet

tuberozowy
Kizes Tsi-La Organic dla kobiet Zdjęcia

Kizes marki Tsi-La Organic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Kizes został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, cytryna, bergamotka i szarotka alpejska.

Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Cytryna Bergamotka Szarotka alpejska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kizes by Tsi-La Organic.

Kizes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tsi-La Organic Kizes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tsi-La Organic Kizes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kizes marki Tsi-La Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kizes marki Tsi-La Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Calvin Klein Euphoria Crystalline Michael Kors Very Michael Kors Trance Essence Pink Kat Philosophy Amazing Grace Jardin de France Chevrefeuille Ramon Molvizar Goldskin Chloe Chloe Eau de Toilette Le Labo Fleur d`Oranger 27 Regency Cosmetics Tawanna Parfums Berdoues Violette Divine Calvin Klein Beauty