Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Ilang Ilang Tsi-La Organic dla kobiet

Ilang Ilang Tsi-La Organic dla kobiet

żółtych kwiatów
Ilang Ilang Tsi-La Organic dla kobiet Zdjęcia

Ilang Ilang marki Tsi-La Organic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ilang Ilang został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, ylang-ylang, cukier, kwiat wanilii i jaśmin.

Cytrusy Ylang-ylang Cukier Kwiat wanilii Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ilang Ilang by Tsi-La Organic.

Ilang Ilang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tsi-La Organic Ilang Ilang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tsi-La Organic Ilang Ilang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ilang Ilang marki Tsi-La Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ilang Ilang marki Tsi-La Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Magnolia Chopard Wish Turquoise Diamond L`Erbolario Caprifoglio E. Coudray Givrine Fragonard Freesia Houbigant Quelques Fleurs l`Original Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Rifat Ozbek Ozbek Potter & Moore Orange Flower and Amber Ann Taylor Possibilities Loriblu Sensual Seduction Woman Jill Stuart Jasmin Fleur