Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Fleur Sauvage Tsi-La Organic dla kobiet

Mam: 1

tuberozowy
Fleur Sauvage Tsi-La Organic dla kobiet Zdjęcia

Fleur Sauvage marki Tsi-La Organic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur Sauvage został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Neroli Bergamotka

Jaśmin Tuberoza

Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur Sauvage by Tsi-La Organic.

Fleur Sauvage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tsi-La Organic Fleur Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tsi-La Organic Fleur Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur Sauvage marki Tsi-La Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur Sauvage marki Tsi-La Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Burberry Tender Touch Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Lancome Cyclades Jean Patou 1000 L`Erbolario Fioriscuri Miller Harris Geranium Bourbon Philosophy Baby Grace Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Coach Iris Splash Oriflame Miss O Club Prive Kenzo Eau de Fleur de Yuzu