Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Fleur Sauvage Tsi-La Organic dla kobiet

Mam: 1

tuberozowy
Fleur Sauvage Tsi-La Organic dla kobiet Zdjęcia

Fleur Sauvage marki Tsi-La Organic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur Sauvage został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Neroli Bergamotka

Jaśmin Tuberoza

Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur Sauvage by Tsi-La Organic.

Fleur Sauvage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tsi-La Organic Fleur Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tsi-La Organic Fleur Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur Sauvage marki Tsi-La Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur Sauvage marki Tsi-La Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

David & Victoria Beckham Intimately Beckham Anna Sui Anna Sui Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Ellen Tracy Inspire Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Narciso Rodriguez Essence Prada Infusion de Fleur d'Oranger Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Morgane le Fay Pink Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Bronnley Hibiscus Eau Fraiche