Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Fiori d`Arancio Tsi-La Organic dla kobiet

Fiori d`Arancio Tsi-La Organic dla kobiet

Fiori d`Arancio Tsi-La Organic dla kobiet Zdjęcia

Fiori d`Arancio marki Tsi-La Organic to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fiori d`Arancio został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są tangeryna i trawa cytrynowa; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i neroli; nutami bazy są biały miód, kwiat wanilii i wanilia.

Tangeryna Trawa cytrynowa

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli

Biały miód Kwiat wanilii Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiori d`Arancio by Tsi-La Organic.

Fiori d`Arancio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tsi-La Organic Fiori d`Arancio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tsi-La Organic Fiori d`Arancio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiori d`Arancio marki Tsi-La Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiori d`Arancio marki Tsi-La Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Liz Claiborne Bora Bora Oilily Flowers The Body Shop The Spirit of Moonflower Fragonard Freesia Miya Shinma Hana Arrogance Arrogance pour Femme Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Clinique Clinique Happy Summer Spray Kate Moss Wild Meadow Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose Galimard Brindille