Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Uomo Trussardi 2011 Trussardi dla mężczyzn

skórzany
Uomo Trussardi 2011 Trussardi dla mężczyzn Filmy
Uomo Trussardi 2011 Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia

Uomo Trussardi 2011 marki Trussardi to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Uomo Trussardi 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są galbanum, gałka muszkatołowa, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są geranium, fiołek i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są paczula, mech dębowy i skóra.

Galbanum Gałka muszkatołowa Bergamotka Cytryna Amalfi

Geranium Fiołek Szałwia muszkatołowa

Paczula Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Uomo Trussardi 2011 by Trussardi.

Trussardi Black Extreme
Legend

Uomo Trussardi 2011 Recenzje Perfum

artplast
artplast

Beznadziejne połączenie nut zapachowych, paskudny drażniący zapach, a do tego tandetny. Cieszę się, że dostałem próbkę, bo gdybym kupił flakon w ciemno, to po powąchaniu głośno bym przeklął, że takie paskudztwo pachnące, jak odpowiedniki bazarowe kosztuje 3-cyfrowo.

p1t2r3
p1t2r3

Bardzo duża trwałość i olbrzymia projekcja? Hmm, zazdroszczę.

Seth
Seth

Wspaniały flakon, przywołujący wspomnienie, moim zdaniem jednego z najwybitniejszych męskich zapachów - pierwszego w portfolio marki - sprawił, iż z niecierpliwością czekałem na prezentację. Na mojej skórze rozpoczyna się świeżym, lekko słodkawym cytrusowym westchnieniem ulatującym przed naporem zaostrzonego ziołami akordu kwiatowego, ocieplanego żywicami i wybrzmiewającemu w nieco ziemistej, drzewno-skórzanej woni. Niestety, firma zaprzepaściła niezaprzeczalny atut, jakim był wyjątkowy charakter jej pierwszej kompozycji, poddając się dyktatowi księgowych oraz próbując schlebić szerokiemu gronu odbiorców, popełniła zapach nudnie poprawny oraz boleśnie banalny - podobny do dziesiątków istniejących na rynku. Bez zastanawiania się, czy jest odpowiedni, każdy może go w każdej sytuacji użyć. Podsumowując, to warsztatowo udany zapach o niezłej projekcji i trwałości, ubrany w doskonale prezentujący się flakon, którego uniwersalny i bezpieczny charakter predysponuje do użycia na różne okazje: jesień/zima/wiosna. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,00.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Uomo Trussardi 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Uomo Trussardi 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Uomo Trussardi 2011 marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Uomo Trussardi 2011 marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Aqva Pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Christian Dior Eau Sauvage Extreme Chanel Bleu de Chanel Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Christian Dior Eau Sauvage Guerlain Heritage Eau de Toilette Versace Versace Pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Creed Aventus Creed Green Irish Tweed Boucheron Jaipur Homme Hermes Terre d`Hermes Parfum Christian Dior Dior Homme Intense Ralph Lauren Polo Christian Dior Dior Homme Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Loewe Loewe 7 Natural