Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Trussardi Skin Trussardi dla kobiet

Trussardi Skin Trussardi dla kobiet

ozonowy
wodny
Trussardi Skin Trussardi dla kobiet Zdjęcia Trussardi Skin Trussardi dla kobiet Zdjęcia Trussardi Skin Trussardi dla kobiet Zdjęcia

Trussardi Skin marki Trussardi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Trussardi Skin został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz, liść fiołka, jabłko, bergamotka, brzoskwinia i cytryna; nutami serca są brazylijskie drzewo różane, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Mandarynka Różowy pieprz Liść fiołka Jabłko Bergamotka Brzoskwinia Cytryna

Brazylijskie drzewo różane Jaśmin Konwalia Róża

Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trussardi Skin by Trussardi.

Balenciaga Paris
Aqua Allegoria Tutti Kiwi
Balenciaga L`Essence
Eclat d`Arpege

Trussardi Skin Recenzje Perfum

Szarada
Szarada

Trussardi Skin to zapach, którego jak się nosiło, to się raczej nigdy nie zapomni. Pamiętam, jakie silne emocje wywoływał wśród kobiet na znanym portalu kosmetycznym. Pod jego adresem leciały czasem niewybredne epitety, a nawet zdarzały się posądzenia o wywołanie traumy zapachowej. Innym paniom z kolei Skin pachniał seksem, aż się wstydziły go nosić do pracy.
Jaka jest prawda? A nie wiem, ale pewnie jak zwykle leży pośrodku. To zapach przede wszystkim bardzo temperamentny i jego uroda (czy brzydota) wychodzi w zderzeniu z chemią skóry. Nie jest to jakiś tam zapaszek, który tak samo będzie woniał na każdym, tudzież na papierku. Pamiętam, że na mojej koleżance śmierdział zbutwiałymi liśćmi, a na mnie tak, że kolega chciał kupić go dla swojej żony. Nosząc Skina zostałam kiedyś zapytana, czy to Burberry klasyk.
Bo on jest słodki i lekko tłustawy jak Burberry, ale my tu mamy w Skinie całą ferię nut nadających mu pazura. Są tu kapryśne fiołki dające wrażenie zamszu, paczulę; całość jest okraszona nutką goryczy, która ostatecznie kształtuje charakter Skin, jest kropką nad "i". Kojarzył mi się ten Skin z lasem tropikalnym; zielone nuty w połączeniu ze słodkimi dawały wrażenie takiej tropikalnej duszności.
Niezwykły zapach, ale jak to zwykle z niezwykłymi rzeczami bywa - potrafią być męczące na dłuższą metę. O sile przyciągania Skin świadczy fakt, że dwa razy miałam flaszkę. Nabywałam, sprzedawałam, nabywałam, sprzedawałam. Ostatecznie powiedziałam Skinowi żegnam kilka lat temu, wiedząc, że się już prawdopodobnie nie zobaczymy, bo zapach był już wtedy wycofany z produkcji, a ja się nie bawię w miłości niemożliwe. Zwłaszcza takie burzliwe.

Ania2014
Ania2014

Zamówiłam odlewkę. W składzie podano:
Nuta głowy: fiołek
Nuta serca: ostre papryczki
Nuta bazy: drewno cedrowe
Zapach masakryczny, przykry, przyprawia mnie o wymioty i migrenę. Kojarzy mi się z przepoconym męzczyzną dodatkowo jakaś tania woda kolońska w tym wszystkim. To samo skojarzenie miał mój kuzyn. Zapach nachalny i koszmarny. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Dla mnie było to okropne i przykre doświadczenie. To jest brutalny gwałciciel mojej kobiecości. Chcę o nim jak najszybciej zapomnieć.

ladybird
ladybird

Uwielbiam zapach niezmiennie od ponad 10 lat. To niespotykana kombinacja, którą ja toleruję na sobie zimą. Nienachalnie otula i robi się przyjemnie ciepło;-)

gardenia
gardenia

Ależ mi się te perfumy podobają! Zielone, orzeźwiające, lekko pudrowe, apetyczne, jak zielone jabłuszko z rekalmy. Orzeźwiające za sprawą plastra cytrynki i odrobiny czerwonego pieprzu, słodkie i mięciutkie za sprawą brzoskwinki, konwalii i lisci fiołka.
Po prostu wszystko, co lubię w perfumach, lekkość, świeżość, promienność. Trwałość mogłaby być lepsza, ale i tak uważam, że są cudne. I pomyśleć, że jak stały jeszcze na dolnej półce w perfumerii wydawały mi się nieciekawe, nudne.
Czas mija, gusta się zmieniają...

Izabela
Izabela

Moje ogromne zaskoczenie.
Po kategorii szyprowo-kwiatowej spodziewałam się zupełnie innego zapachu.
Pomimo, że składniki są wzorcowo szyprowe, to na mnie zupełnie inaczej pachną.
Zgadzam się z poprzedniczkami, to zapach ciepłej, nagrzanej słońcem skóry.
Jest bardzo przyjemny dla nosa, na pewno nie może nikogo urazić.
Jest bliskoskórny, niestety bardzo mało trwały. A szkoda!
Na lato, dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z szyprowymi kompozycjami.
Flakon przepiękny, na widok jego słonecznego koloru, od razu na twarzy pojawia się uśmiech :)
To jakby zamknąć słońce w szklanym flakonie.

marta34
marta34

piękny ale nietrwały fakt! Lekki, zielony,subtelny,,,aż szkoda że nie dopracowali trwałości:(

monika690
monika690

Zapach bardzo przyjemny ale w wysokich temperaturach. Wcale nie używam go zimą i jesienią, dopiero rozkwita wiosną, latem, kiedy przygrzewa słoneczko. Dla mnie jest to zapach skóry, ludzkiej skóry wypielęgnowanej, nagrzanej słońcem. Czy wąchaliście kiedykolwiek własną skórę po kąpieli słonecznej? To właśnie to, jakby wytwarzała się w organiźmie witamina D. Spodoba się fankom lekkich zapachów. Już chyba są niedostępne a szkoda.

moly
moly

Ten zapach jest zależny od temperatury. Należy trzymać butelkę schowaną od jesieni do wiosny - dopiero w czasie wilgotnego upału ma szansę się rozwinąć, od 25 stopni w górę. Wtedy jest lekki i ciekawy. Zimą nie warto w ogóle sięgać.

gugusia
gugusia

Buteleczka idealnie odzwierciedla charakter tych perfum. Soczyście zielony szypr z dużą ilością różowego pieprzu. Jabłko, fiołek, paczula? Nic z tych rzeczy!
Skórzany, może troszkę.
Nie jest to jednak mój zapach. Jakoś nieswojo się w nim czuję. Trwałość o dziwo niezła. 3 godzinę pachnie intensywnie i nawet nie ma zamiaru ulotnić się z mojej skóry.

marialisa
marialisa

Chemiczny fiołek i spocone ciało pod poliestrową koszulką. Nietrwały, i dobrze;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Trussardi Skin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Trussardi Skin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trussardi Skin marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trussardi Skin marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

DSQUARED² She Wood Kenzo Kenzo Jungle le Tigre M. Micallef Gaiac Yves Saint Laurent Elle Hermes L’Ambre des Merveilles Hermes Hermessence Ambre Narguile Cartier Le Baiser Du Dragon Torrente L`Or de Torrente Givenchy Organza Indecence Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Givenchy Organza Fendi Fendi Theorema Hermes Un Jardin Sur Le Nil Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dune Bond No 9 New Haarlem Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Alexander McQueen My Queen