Marki » T-Z » drzewno - wodne « Grupy

Trussardi Jeans Men Trussardi dla mężczyzn

Trussardi Jeans Men Trussardi dla mężczyzn

Trussardi Jeans Men marki Trussardi to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Trussardi Jeans Men został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i liść figi; nutami serca są wetyweria, rozmaryn i liczi; nutami bazy są cedr i piżmo.

Czarna porzeczka Liść figi

Wetyweria Rozmaryn Liczi

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trussardi Jeans Men by Trussardi.

Trussardi Jeans Men Recenzje Perfum

pantelejmon
pantelejmon

W starej recenzji dla fragrantica napisałem, że czuć tam silnie porzeczkę. W zasadzie jak pamiętam to była porzeczka,porzeczka, porzeczka plus drzewna końcówka. Ale w sumie nie był taki zły.

Trussardi Jeans Men by Trussardi 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Trussardi Jeans Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Trussardi Jeans Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trussardi Jeans Men marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trussardi Jeans Men marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Tatoo Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Jovoy Paris Marine Liz Claiborne Curve Crush for Men DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Givenchy Play Summer Vibrations Burberry Burberry Summer for Men 2010 Sage Machado Turquoise CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume At The Beach 1966 Armand Basi L’Eau Pour Homme