Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Trussardi Inside for women Trussardi dla kobiet

Trussardi Inside for women Trussardi dla kobiet

kawowy
Trussardi Inside for women Trussardi dla kobiet Filmy
Trussardi Inside for women Trussardi dla kobiet Zdjęcia Trussardi Inside for women Trussardi dla kobiet Zdjęcia Trussardi Inside for women Trussardi dla kobiet Zdjęcia Trussardi Inside for women Trussardi dla kobiet Zdjęcia

Trussardi Inside for women marki Trussardi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Trussardi Inside for women został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są neroli, bergamotka, passiflora i różowy pieprz; nutami serca są frezja, heliotrop i kawa; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo tekowe.

Neroli Bergamotka Passiflora Różowy pieprz

Frezja Heliotrop Kawa

Piżmo Ambra Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trussardi Inside for women by Trussardi.

Tardes
Cabotine Cristalisme

Trussardi Inside for women Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Delikatny, miły dla nosa i elegancki zapach. Dla mnie zbyt bezpieczny, zbyt dyskretny, trochę taki nijaki. Zakupiony w ciemno pod wpływem przeczytanych tu recenzji. Przyznaję, że liczyłam na aromat kawy ze śmietanką ale niestety kawy nie wyczułam w ogóle. Jest za to bergamotka i ambra, nuty które uwielbiam w zapachach. Jednakże zapach nie zachwycił mnie na tyle by pozostać ze mną na dłużej. I pomimo że flakon prześliczny puściłam dalej w świat by zrobić miejsce na nowe zauroczenie perfumowe :)

chjena
chjena

Lubicie kawę? Ja tak, ale nie jestem tym typem uzależnionym od kofeiny, który poranka nie przeżyje bez małej czarnej. Preferuję raczej mleczne cappuccino lub latte z dodatkami, czasem się skuszę na bitą śmietanę, posypaną cynamonem...

Miłośnicy mocnego espresso nie polubią się z Trussardi Inside, bo znajdą tu zbyt dużo słodyczy. Niektórzy lekceważąco wyrażają się o kawie którą pijam "toż to bardziej kakao nie kawa!" - no bywa i tak, różni są ludzie, więc Trussardi Inside polecam tej grupie, która co roku odlicza dni do premiery nowej oferty kaw zimowych w sieciówkach. W tym zapachu nie poszli jednak na łatwiznę, dokładając cukier i mleko, ale miękkość pochodzi z passiflory, co upodabnia nieco Trussardi do Hypnose. O ile jednak tworów Lancome nie mogę znieść, bo kryształy cukru chrzęszczą mi między zębami, tak Inside jest bardziej subtelne i kremowe.

Jednocześnie elegancki, jak i do przytulenia. Szkoda, że wycofany, bo to jedna z ładniejszych i bardziej uniwersalnych interpretacji kawy, jaką wąchałam.

samsara
samsara

Zapach z ogromną klasą, dystyngowany, subtelny acz nie dający przejść obok swojej właścicielki bez odwrócenia się za nią. Może to dziwnie zabrzmi, ale osoba nosząca ten zapach od razu wydała by mi się inteligentniejsza. To zapach kobiety z wyższych sfer- świadomej swej wartości damy, która wie, że roztacza wokół siebie aurę niedostepności i nieodparty urok. To zapach kobiety w kierunku której spogląda się ukradkiem, a w przypadku bycia mężczyzną niemal instynktownie całuje w dłoń. Jeśli oglądaliście Blue Jasmine W.Allena z grającą głowną rolę Cate Blanchett...to właśnie z taką kobietą kojarzą mi się te perfumy (tzn. z bohaterką, nie samą aktorką). Jeśli elegancja ma zapach, to właśnie taki: idealnie zbalansowany, subtelny lecz magiczny kwiatowo-kawowy majstersztyk. Oh, mówię Wam: gdyby Jackie Kennedy żyła, całkiem możliwe, że właśnie tak by pachniała.

lexis1979
lexis1979

Jeden z moich ulubionych zapachów! Niestety, jak zwykle - ile razy coś mi się spodoba, tyle razy przestaje być osiągalne w sprzedaży :-(
Sam zapach jest bardzo elegancki. Kojarzy mi się z "małą czarną" albo klasycznym żakietem bardzo dobrej jakości, skórzanymi szpilkami i gustowną biżuterią. Z włoskim stylem właśnie. Zdecydowanie nie jest przesłodzony. Nuta kawowa jest dla mnie wyraźnie wyczuwalna, intrygująca, odróżnia go od typowych "słodziaków" albo kwiatowych dusicieli. Jest też oczywiście moja ulubiona bergamotka i odrobina czerwonego pieprzu. Świetnie sprawdzał mi się w pracy, w szczególności wczesną jesienią, ale w ciepłe dni również nie powodował duszności i bólu głowy. Zauważyłam, że jako jeden z niewielu zwraca uwagę innych osób. Na pewno nie jest to zapach kontrowersyjny, budzący skrajne emocje, raczej bezpieczny, ale nie nudny i w najlepszym stylu.

kpnz
kpnz

Zawiódł mnie ten zapach. Spodziewałam się kremowego, puszystego i kawowego aromatu a dostałam na otwarciu słodziaka w stylu Aquolina Pink Sugar. Najbardziej wyraziste nuty w tej kompozycji to heliotrop i piżmo dosłodzone czymś, ale nie wiem co za to odpowiada. Kawa jest wyczuwalna, ale palona, nie zaparzona, raczej dym palonych ziaren kawy. Zapach odrobinę staroświecki, czuć poprzednie dziesięciolecie. Zaczyna się bardzo słodko, później odrobinę tej słodyczy traci. Baza zapachu to już bardzo przygaszone kwiaty przez nuty bazowe, kawa zyskuje na głębi, robi się bardziej aksamitna. Inside bardzo szybko przechodzi od nut głowy do bazy, zaledwie 2 godziny i po pokazie. Te ostatnie nuty snują się przy ciele, a raczej zastygają na nim i przy ruchu są wyczuwalne. Pasuje do biura lub jako zimowy, domowy otulacz dla sentymentalnych. Myślałam, że to będzie kawowa miękka śmietanka, a to kwiaty na piżmowo-kawowej otulinie. Nic, co zaskakuje.

gugusia
gugusia

Flakonik cudowny! Cacko na toaletce

Zapach - jest to po prostu miły zapach z mało wybijajaca się nutą kawową. Niestety. Mamy tu dość dużo ambry za to, choć dość sztucznej. Smużka bergamotki też sie znajdzie. Ale czy coś wiecej? Niestety Jak na słodziaka jest mizerny, za mało w nim wanilii jak dla mnie.
Jakbym go określiła? Dyskretny i z klasą.

Trwałość - na skórze niestety nie wytrzymuje nawet 2 h. Za to na ubraniu czuć go i 2 dni!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Trussardi Inside for women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Trussardi Inside for women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trussardi Inside for women marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trussardi Inside for women marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Lalique Amethyst Christian Dior Dior Addict Kenzo Kenzo Amour Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Thierry Mugler Alien Essence Absolue Cartier La Panthere Calvin Klein Reveal Lancome Miracle Giorgio Armani Armani Code for Women Trussardi Donna Trussardi 2011 Nina Ricci Nina Yves Saint Laurent Cinema Max Mara Kashmina Touch Burberry Burberry Brit Red Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Comme des Garcons Wonderwood Lalique Satine Chloe Love Eau Intense Estée Lauder Sensuous Noir