Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Mam: 5 Miałem: 5

tytoniowy
kawowy
Trussardi Inside for men Trussardi dla mężczyzn Filmy
Trussardi Inside for men Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia Trussardi Inside for men Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia Trussardi Inside for men Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia Trussardi Inside for men Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia

Trussardi Inside for men marki Trussardi to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Trussardi Inside for men został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bazylia, yuzu i bergamotka; nutami serca są kawa, tytoń i biały pieprz; nutami bazy są drzewo tekowe, piżmo i drzewo kaszmirowe.

Bazylia Yuzu Bergamotka

Kawa Tytoń Biały pieprz

Drzewo tekowe Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trussardi Inside for men by Trussardi.

Angel Schlesser Essential for Men

Trussardi Inside for men Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Fajny, niezbyt wyszukany zapach. Bezpieczny na prezent. Dużo kiedyś naczytałam się o kawie ale ja akurat tak bardzo jej nie czułam. Raczej kwiatowo waniliowo. Zapach bardzo jendostajny i krótkotrwały, co zniechęciło mnie do marki. Nie znosiłam flakonu, brzydki i "tani". Zapach był tak ulotny, że nigdy nikt go na mnie nie wychwycał.

Muzzer27
Muzzer27

Inside ma w sobie chyba najbardziej wyrazistą i mocną kawę, jaką kiedykolwiek wąchałem. W połączeniu z tytoniem może na początku wywołać migrenę. Na szczęście po paru chwilach zapach łagodnieje, emitując łagodniej zbalansowane nuty drzew, kawy, tytoniu i delikatniejszych górnych nut. Zgodnie z piramidą, pod koniec projekcji kawa słabnie, choć nieznacznie. Zapach wybitnie okazyjny/wieczorowy - najlepszy do garnituru lub choćby sportowej marynarki, za to dobry na każdą porę roku. Osobiście nie mój typ, głównie ze względu na ,,otwarcie", które kojarzy mi się ze starą welurową tapicerką samochodową przesiąkniętą Marlboro:/

Prorok
Prorok

mocny , bezkompromisowo męski , wytrawny - dominuje tytoń , skóra i jakies drewno - swietny flakon , zapach zdecydowanie bardziej pasuje mi do eleganckiego stroju niz casualu , dobra projekcja i trwalosc

Niszka
Niszka

Przyzwoity zapach na każdą porę roku i każdą okazję, z gatunku tych, które można użyć gdy nie mamy pomysłu czym się dziś skropić. Połączenie cytrusów, bazylii i tytoniu w wersji "light", podszczypujące, ale ani mocne, ani słabe. Trwałość i lotność na zadowalającym poziomie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Trussardi Inside for men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Trussardi Inside for men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trussardi Inside for men marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trussardi Inside for men marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Pi Montale Black Aoud Christian Dior Dior Homme Intense Cacharel Cacharel Pour Homme Chanel Allure Pour Homme Hermes Voyage d`Hermes Hermes Terre d'Hermes Zirh Ikon Yves Saint Laurent M7 Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Jil Sander Jil Sander Man Absolute Lancaster Lancaster Eau de Concentree Thierry Mugler A*Men Ralph Lauren Polo Modern Reserve Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Viktor&Rolf Antidote Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Creed Bois du Portugal Boucheron Jaipur Homme Guerlain Guerlain Homme Intense