Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Python Uomo Trussardi dla mężczyzn

Python Uomo Trussardi dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

Python Uomo marki Trussardi to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Python Uomo został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są kora drzewa figowego i herbata; nutami serca są oliwka i igły cyprysowe; nutami bazy są drzewo tekowe, fasolka tonka, wetyweria bourbon i piżmo.

Kora drzewa figowego Herbata

Oliwka Igły cyprysowe

Drzewo tekowe Fasolka tonka Wetyweria Bourbon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Python Uomo by Trussardi.

Python Uomo Recenzje Perfum

Python Uomo by Trussardi 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Python Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Python Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Python Uomo marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Python Uomo marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Versace V/S Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Jovoy Paris Fougere Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Dana Canoe for Men Geo. F. Trumper Skye Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Loewe Loewe Pour Homme Lili Bermuda Navy Jeanne Arthes Extreme Limit Rock Alfred Dunhill Dunhill Edition