Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Python Uomo Trussardi dla mężczyzn

Python Uomo Trussardi dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

Python Uomo marki Trussardi to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Python Uomo został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są kora drzewa figowego i herbata; nutami serca są oliwka i igły cyprysowe; nutami bazy są drzewo tekowe, fasolka tonka, wetyweria bourbon i piżmo.

Kora drzewa figowego Herbata

Oliwka Igły cyprysowe

Drzewo tekowe Fasolka tonka Wetyweria Bourbon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Python Uomo by Trussardi.

Python Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Python Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Python Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Python Uomo marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Python Uomo marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Liz Claiborne Curve Soul for Men Lancetti Etre Homme Acqua di Biella Bursch Royal Copenhagen Viking Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water s.Oliver QS by s.Oliver Male Franck Olivier Sun Java for Men Eclectic Collections Carte Blanche O Boticario Acqua di Colonia Fougere Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Toni Gard Toni Gard Man