Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Python Trussardi dla kobiet

Python Trussardi dla kobiet

kakaowy
Python Trussardi dla kobiet Zdjęcia Python Trussardi dla kobiet Zdjęcia Python Trussardi dla kobiet Zdjęcia

Python marki Trussardi to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Python został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, jaśmin, ciemna czekolada, róża i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes i wanilia.

Mandarynka Bergamotka

Gałka muszkatołowa Jaśmin Ciemna czekolada Róża Kardamon

Drzewo sandałowe Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Python by Trussardi.

Minuit D'Or (Eau de Minuit 2015)
Malabah
Deep Red

Python Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Nastawiony na zysk, stworzony po to, by się podobać, jednak... nie dziwię się, że został wycofany. O ile w tamtych czasach był czymś, co podobało się bezwzględnie, o tyle dziś, jest to zapach... za trudny! Wymagający czegoś od użytkownika, prowokujący, zawiesisty, mocny i zapewne zbyt drogi w produkcji jak na dzisiejsze czasy. Już samo zabarwienie płynu na intensywny czerwony kolor, napędziłoby multum kosztów, a gdzie do tego składniki dobrej jakości? Nie, nie, nie! Takie zapachy nie mają racji bytu. Szkoda, bo to naprawdę godna uwagi pozycja i dobrze skonstruowany zapach, jednak z racji pewnego rodzaju "braku klasy", bez szans w walce o tytuł dzieła sztuki.
Otwarcie podoba mi się najbardziej, a gdy zapach przechodzi do bazy, to jestem nim jeszcze bardziej zachwycony. Świeże, kwaśne cytrusy, stłumione słodką, czekoladowo-waniliową bazą. Dziwi mnie to, że cytrusy potrafią bronić się przez dobre 10 minut, nie wpadając w ocean czekolady i lepkiej słodyczy. Energia z czasem opuszcza owoce i są one zmuszone odczepić się od skóry, pojawia się zupełnie nowy akord, bardzo słodki, jednak z domieszką róży i kardamonu (powiem inaczej - z domieszką Etry Etro!). Ta faza również bardzo mi się podoba i przykuwa moją uwagę, bo w dalszym ciągu akcja toczy się na dwóch biegunach, jednak i tu, sił nie starczy na zbyt długo. Po godzinie, fala słodyczy zmywa całkiem udane nuty serca. Baza nie pozostawia złudzeń - infantylna, piekielnie słodka, z solidną dawką waniliny. Nie podoba mi się ani trochę, zwiastuje początek czegoś nowego, czegoś gorszego... Mam wrażenie, że Python zainicjował swoją bazą szereg nieprzyjemnych zdarzeń, bo takich baz wąchałem już setki, zwłaszcza w perfumach celebryckich, czy nastawionych na zysk. Innymi słowy, znam ten patent z kiepskich jakościowych perfum, nastawionych na podobanie się nastolatkom. Bazie Pythona (pierwszej takiej, jaką poznałem) mówię stanowcze NIE. Reszta jest w porządku.

Bardzo duża projekcja. Wąż upodobał sobie moją wyjątkowo jałową skórę i owinął się na niej na siedem godzin. Bardzo dobre parametry!

chjena
chjena

Pudrowa, już trochę nieapetyczna po kilku miesiącach leżenia w kredensie, pokryta lekkim nalotem czekoladka. Nie spodziewałam się gourmandu po czymś co nazywa się Python, raczej oczekiwałam czegoś zbliżonego do Edenu Cacharel, a tutaj taka słodka niespodzianka. Niestety, dla mnie raczej nieatrakcyjna, ja wiem, że węże nie mają pazurów, mają za to ostre i jadowite kły, a ten tutaj to jakiś wyjątkowo bezbronny zaskroniec unurany w cukrze pudrze.

Dodatkowo dziwi coś, na co zwykle nie zwracam uwagi w perfumach: kolor. Krwistoczerwony i z pewnością chętnie plamiący wszelkie jasne ubrania, stąd absolutnie nie aplikować na tkaninę plus uważać, by jakaś zbłąkana kropla nie spłynęła na kołnierzyk czy dekolt..

Nie jest to dla mnie esencja czekolady, raczej archetyp nijakiej słodyczy. Odlewki pozbywam się bez żalu, może kogoś ten wężyk o cukrowym uśmiechu zauroczy.

amanda
amanda

Bardzo podoba mi się ich kolor, jasno czerwony.
Kojarzy mi się z dobrym delikatnie słodkim winem o lekko korzennym aromacie.
A przyprawy te są piękne bo nienachalne,ładnie ułożone z owocowymi nutami i odrobiną czekolady.
Ktoś kto nie gustuje w mocnych orientach w Pythonie odnajdzie delikatność i niezwykle ich gładki dotyk.

agusia12321
agusia12321

W pierwszych akordach zapachu czuję na przemian mandarynkę i bergamotkę, które przygotowują mnie na przyjęcie ciężkiego, ale jakże pociągającego benzoesu wraz z ciemną czekoladą. Jakby tego było mało ni stąd ni zowąd jaśmin i wanilia zaszczycają swoją obecnością to ciekawe towarzystwo. Jest naprawdę interesująco...

MrGwyn
MrGwyn

Niezbyt wyszukane i skomplikowane. Taki czekoladowy zajączek, momencik, WĄŻ...
Przypominają mi bardzo Piramidkę od Mauboussin'a z tą różnicą, że Python wydaje się być bardziej delikatny, tak po trzykroć słabszy. Jak dla mnie to podobieństwo łatwo wytłumaczyć z powodu obecnej tu wanilii, benzoesu (bardzo dużo) i czekolady, które razem tworzą słodki, lepki, i owszem, ciut ciasteczkowy, syropek. Na otwarciu mogę jeszcze wyczuć mandarynkę i różę, które zakopują się potem głęboko pod jednolitą i liniową warstwą słodyczy, która utrzymuje się co najmniej 8 godzin, przy wyczuwalnej z około metra projekcji, która stopniowo opada na sile z czasem.

monika690
monika690

Arcyciekawa mieszanka, mocno wyczuwam na otwarciu owoce(podobno jest śliwka w składzie) i kardamon, dosłownie kręci w nosie. Później zapach się układa, czuć trochę kwiatów pomieszanych z delikatnym aromatem gorzkiej czekolady i dalej wyczuwalne są owoce, ale już delikatniej. Całość przedstawia dosyć słodko ale bardzo ciekawie, nuta bazy jest niezwykle przyjemna waniliowo- drzewno- lekko żywiczna. Mam dobrą pamięć zapachową i ten zapach przypomina mi jakiś inny. Może moja pamięć płata mi figle.

Bardzo przyjemne połączenie owoców, z których głównie wyczuwam śliwkę, której nie ma w nutach - z czekoladą. Gdzieś plącze się również delikatna wanilia.

Ładny zapach - to gourmand, ale bez taniej dosłowności i ze szczyptą elegancji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Python, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Python, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Python marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Python marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Nu Hermes Elixir des Merveilles Torrente L`Or de Torrente Houbigant Quelques Fleurs Royale Guerlain Samsara Eau de Parfum Rochas Absolu Jessica Simpson Fancy Nights Etro Paisley John Galliano John Galliano Thierry Mugler Alien Lanvin Arpege Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Mauboussin Mauboussin Yves Rocher Nature Millenaire Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Givenchy Amarige Lubin Idole Eau de Parfum Lubin Akkad