Marki » T-Z » drzewno - wodne « Grupy

Light Him Trussardi dla mężczyzn

Light Him Trussardi dla mężczyzn

Light Him Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia

Light Him marki Trussardi to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Light Him został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są szałwia, bergamotka, grejpfrut, lima, mandarynka, yuzu i bazylia; nutami serca są imbir, kardamon i papryka; nutami bazy są wetyweria, irys, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, mech dębowy i cedr virginia.

Szałwia Bergamotka Grejpfrut Lima Mandarynka Yuzu Bazylia

Imbir Kardamon Papryka

Wetyweria Irys Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Him by Trussardi.

Light Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Light Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Light Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Him marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Him marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Azzaro Bright Visit Molyneux Quartz pour Homme Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Azzaro Chrome Sport Costamor Beachwood Diesel Fuel for Life Summer Biotherm Biotherm Homme Force Rasasi Fighting Temptation Andree Putman Preparation Parfumee Farmacia SS. Annunziata Hyle LR Ocean' Sky Sabon Homme