Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

L'Uomo Trussardi dla mężczyzn

L'Uomo Trussardi dla mężczyzn

L'Uomo marki Trussardi to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L'Uomo został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, tangeryna, estragon i liść pomidora; nutami serca są geranium, cedr virginia, gałka muszkatołowa, kadzidło i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, benzoes, wanilia i tytoń.

Lawenda Bergamotka Tangeryna Estragon Liść pomidora

Geranium Cedr Virginia Gałka muszkatołowa Kadzidło Róża

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Benzoes Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Uomo by Trussardi.

L'Uomo Recenzje Perfum

L'Uomo by Trussardi 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi L'Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi L'Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Uomo marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Uomo marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Extreme Fendi Fendi for Men Frederic Malle French Lover Ralph Lauren Romance for Men Roger & Gallet Bambou Christian Dior Dior Homme Sport Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Gap Washed Cotton No.784 David & Victoria Beckham Pure Instinct Can Carlos Savina Jeanne Arthes CO2 Extreme Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus