Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

L'Uomo Trussardi dla mężczyzn

L'Uomo Trussardi dla mężczyzn

L'Uomo marki Trussardi to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L'Uomo został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, tangeryna, estragon i liść pomidora; nutami serca są geranium, cedr virginia, gałka muszkatołowa, kadzidło i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, benzoes, wanilia i tytoń.

Lawenda Bergamotka Tangeryna Estragon Liść pomidora

Geranium Cedr Virginia Gałka muszkatołowa Kadzidło Róża

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Benzoes Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Uomo by Trussardi.

L'Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi L'Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi L'Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Uomo marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Uomo marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Concept No 18 Sergio Tacchini Feel Good Man Kenzo Air Intense Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Fred Hayman Touch Sport Kiehl`s Forest Rain Le Labo Bergamote 22 Julian Rouas Versailles Arno Sorel Black Line Smell Bent Thai'd Down Fragonard Beau Gosse Social Creatures Rebel Ambush