Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

L'Uomo Trussardi dla mężczyzn

L'Uomo Trussardi dla mężczyzn

L'Uomo marki Trussardi to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L'Uomo został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, tangeryna, estragon i liść pomidora; nutami serca są geranium, cedr virginia, gałka muszkatołowa, kadzidło i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, benzoes, wanilia i tytoń.

Lawenda Bergamotka Tangeryna Estragon Liść pomidora

Geranium Cedr Virginia Gałka muszkatołowa Kadzidło Róża

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Benzoes Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Uomo by Trussardi.

L'Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi L'Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi L'Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Uomo marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Uomo marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada pour Homme Loewe Esencia pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme Intense Cerruti 1881 Men Viktor&Rolf Antidote Jil Sander Jil Sander Man Absolute Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Antonio Puig Quorum Prada Infusion d`Homme Loewe Loewe 7 Natural Ralph Lauren Polo Modern Reserve Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Thierry Mugler A*Men Loewe Solo Loewe Givenchy Very Irresistible for men Montale Patchouli Leaves Givenchy Pi Boucheron Jaipur Homme Lancome Hypnôse Homme