Marki » T-Z » drzewno - szyprowe « Grupy

Fresh Uomo Trussardi dla mężczyzn

Fresh Uomo Trussardi dla mężczyzn

ziołowy
Fresh Uomo Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia

Fresh Uomo marki Trussardi to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Fresh Uomo został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są dzięgiel, szałwia, bergamotka, tangeryna i cytryna; nutami serca są cynamon, goździk (przyprawa) i czerwone jagody; nutami bazy są wiciokrzew, paczula, piżmo i cedr.

Dzięgiel Szałwia Bergamotka Tangeryna Cytryna

Cynamon Goździk (przyprawa) Czerwone jagody

Wiciokrzew Paczula Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresh Uomo by Trussardi.

Fresh Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Fresh Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Fresh Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresh Uomo marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresh Uomo marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Divine L'Homme Sage Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Paco Rabanne XS Extreme Chanel Antaeus Nautica Nautica Roger & Gallet Vetyver Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Frapin Passion Boisee Alain Delon Le Temps D`Aimer Hermes Terre d`Hermes Parfum Cuba Paris Cuba Green Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum