Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fresh Trussardi dla kobiet

Fresh Trussardi dla kobiet

ozonowy

Fresh marki Trussardi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fresh został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, różowy pieprz, liść fiołka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, esencja różana i konwalia; nutami bazy są paczula, mech dębowy i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Różowy pieprz Liść fiołka Czerwone jabłko

Jaśmin Esencja różana Konwalia

Paczula Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresh by Trussardi.

Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresh marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresh marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Talisman Lolita Lempicka The Heart-Catcher Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Yves Rocher Comme une Evidence Montana Montana Mood Sexy Pierre Balmain Ivoire de Balmain Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Nina Ricci Ricci Ricci Ellie Perfume Ellie Bourjois Kobako Stefano Canturi Canturi