Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fresh Trussardi dla kobiet

Fresh Trussardi dla kobiet

ozonowy

Fresh marki Trussardi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fresh został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, różowy pieprz, liść fiołka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, esencja różana i konwalia; nutami bazy są paczula, mech dębowy i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Różowy pieprz Liść fiołka Czerwone jabłko

Jaśmin Esencja różana Konwalia

Paczula Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresh by Trussardi.

Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresh marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresh marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Trussardi Trussardi Ralph Lauren Pure Turquoise Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Jean Patou Adieu Sagesse Yves de Sistelle Sanderling CB I Hate Perfume To See A Flower L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Long Lost Perfume Maroc Brut Parfums Prestige Aphrodisia Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Kesling Be Bop