Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Donna Trussardi Trussardi dla kobiet

Donna Trussardi Trussardi dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 4 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

Donna Trussardi marki Trussardi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Donna Trussardi został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Guichard. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, imbir, mandarynka, bazylia, hiacynt, szałwia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są labdanum, ambra, paczula, piżmo, benzoes, wanilia, cedr i styraks.

Aldehydy Kolendra Imbir Mandarynka Bazylia Hiacynt Szałwia Bergamotka

Goździk (roślina) Tuberoza Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Labdanum Ambra Paczula Piżmo Benzoes Wanilia Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Trussardi by Trussardi.

Knowing

Donna Trussardi Recenzje Perfum

zusz13
zusz13

Moja największa miłość sprzed 20 lat. Ponownie się spotkałyśmy tu na forum. I cóż - kochamy się dalej. Archetyp perfum dla mnie. Różany szypr - trudno w nim wyodrębnić nuty. Czego tu nie ma? Chłodny, lekki i przestrzenny (aldehydy). Nieco metaliczny, dzięki mięcie i cytrusom. Słodko-gorzki, szalenie elegancki. Zapach jest spójny i nie podobny do żadnego innego. Jeszcze się niedobitki gdzieś czają w serwisach aukcyjnych. Już takich zapachów nie robią.

EJo
EJo

Przez chwilę myślałam, że nie spocznę, dopóki nie zdobędę całego flakonu. Gdyż Donna otwiera się wyśmienicie, zadziornie - jej szyprowość jednak na mojej skórze w końcu zdecydowanie ustępuje róży, mam więc dojmujące poczucie niedosytu. Nuty obiecujące, jeden z ulubionych twórców - nie dziwota więc, że na podarowaną próbkę (dziękuję bardzo) rzuciłam się jak szczerbaty na suchary ;) Górne nuty jednak pograły chwilę i zniknęły jak sen złoty bez śladu, choć mogłyby by być doskonałym kontrapunktem dla kwietnej mieszanki nut środkowych. Zresztą z kwiatów moja skóra przyswaja tutaj jedynie różę - a gdybym chciała tylko różanego aromatu, zwróciłabym się w inną stronę. Dno zapachu to ciepła ambra, odrobina wanilii, benzoes - cały czas skąpane w różanym, intensywnym aromacie.

Miałam nadzieję na szypr, dostałam ciepły, kwietny ogród z królową kwiatów w pełnym rozkwicie. Piękny, ale spodziewałam się innych doznań. Jak dla mnie szypru w nim niewiele - mogą spokojnie spróbować początkujący w tej kategorii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Donna Trussardi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Donna Trussardi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Trussardi marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Trussardi marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Estée Lauder Knowing Sisley Soir de Lune Clinique Aromatics Elixir John Galliano John Galliano Ralph Lauren Safari Christian Dior Dolce Vita Jil Sander Sun Issey Miyake L'eau d'Issey Lancome Tresor Yves Saint Laurent Paris Jean Patou Joy Cartier Must de Cartier Christian Dior Poison Tendre Emanuel Ungaro Diva Elizabeth Taylor White Diamonds Gabriela Sabatini Magnetic Jil Sander Jil Sander No 4 Pierre Balmain Vent Vert Original Christian Dior Diorissimo