Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mam: 34 Miałem: 24 Chcę: 40 Ukochany zapach: 1

kwaśny
Donna Trussardi 2011 Trussardi dla kobiet Filmy
Donna Trussardi 2011 Trussardi dla kobiet Zdjęcia

Donna Trussardi 2011 marki Trussardi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Donna Trussardi 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są cytryna amalfi, yuzu i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i wanilia.

Cytryna Amalfi Yuzu Nuty owocowe

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lotos

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Trussardi 2011 by Trussardi.

Marry Me

Donna Trussardi 2011 Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Tak pachnie Raj....
Hmm...przepysznie slodkie( nie kiczowate , nie duszace , nie mdlace ) z nutka orientu , nieco podobne do Kenzo Madly edt , ale....uwaga ...ladniejsze...!!!!

200 % kobiecosci...

Czuje sie w nich jak mloda , , sexowna zwinna kotka:)

Wspaniale - orgazmiczne :)

Kupuje ..ten generator szczescia i sexapeelu....

Polecem !

chjena
chjena

Donna to taka wesoła hipiska o której śpiewali w musicalu Hair, szesnastoletnia dziewica, w której zakochał się facet w rozpiętej koszuli, dżinsowych dzwonach i ze skrętem wetkniętym w usta. Ale jednocześnie Donna może być też całkiem poważną młodą damą, robiącą furorę u cioci na imieninach, w wykrochmalonej sukience, idealnie odginając mały palec przy piciu herbaty z porcelanowej filiżanki.

Bo Donna to po prostu młodość pasująca do wszystkich stylizacji i na wiele okazji. Wesołość buchająca z landrynkowego jaśminu może być podana i na dziko (hipisowsko wręcz), i w wersji bardziej stonowanej. Nie uświadczymy tu cukru, raczej świeżość dopiero co dojrzałych, soczystych owoców i kwiaty w pełni swojego rozkwitu.

Nie moja kategoria zapachowa, ale to perfumy z rodzaju tych, które bezpiecznie można dać na prezent i każdy chętnie będzie nosił. Ja akurat nie, bo w kolejce czeka pięćdziesiąt bardziej ulubionych flaszek do zużycia, ale jeśli akurat kończyłabym jedną, ostatnią, to Donną bym zapewne nie pogardziła.

tofik1984
tofik1984

Perfumy Donna są prześliczne, raczej dla młodych osób. Radosne, wesołe, duża projekcja. Słodkie, owocowe z lekkim posmakiem wanili. Podobają się każdemu. Nie ma w nich pazura ani nic drażniącego. Dziś po całym dniu pracy na dowidzenia mój kolega je pięknie skomplementował:) No i stąd ta recenzja.
Polecam na prezent.

Katlin11
Katlin11

Są extra, używam ich od dawna, trzymają się długo, przebija zapach jaśminu, poprawiają nastrój

Beata Maria
Beata Maria

Donna to zapach świeżości, czystości ale nie po środkach dezynfekujących tylko po użyciu luksusowych kosmetyków. Jest w nim pewna delikatność. Bez wątpienia kobiecy, bezpieczny ale jednoczesnie zwracający uwagę. Raczej dzienny, spokojnie nadaje się nie tylko na czas relaksu ale i do biura,nawet w upalne dni.

Tam
Tam

Biel, świeżość, lekkość, radość. Unoszą mnie w radosne klimaty wakacji (uwaga - celowo nie użyłam słowa "urlop", który kojarzy mi się z wykonywaniem zadań odpoczynkowych: biegać, pływać, zwiedzać, masować, odchudzać...brrr). Tak więc powracamy do wakacji, czyli absolutnego relaksu, czasu na delektowanie się pięknymi widokami, dotykiem wiatru na skórze, słońcem, spacerem przed siebie z głową w chmurach.

I na takie właśnie wakacje zabiera mnie Trussardi przepięknym, pastelowym zapachem kwiatów pomarańczy, splecionym z najdelikatniejszym jaśminem, na subtelnym podkładzie z owocowych nut. Paczula obecna, ale nie piwniczna, nienachalne muśnięcie wanilii ot, by było nieco "puchato", ciekawy lotos. Czuję je na sobie około czterech godzin, ale otoczenie sygnalizuje(i chwali) zapach jeszcze po sześciu godzinach od aplikacji.

Jak muślinowy biały szal zarzucony na ramiona, który nie tyle ma zasłaniać, co wabić, tak też Donna snuje się wokół wdzięcznie i miękko. To zapach, który wywołuje uśmiech, pięknie dopełnia szczęśliwe chwile.
Urocze, wdzięczne, udane dzieło wymarzone na szczęśliwie dni ze szczególnym wskazaniem dla Panny Młodej na zaślubiny i w najpiękniejszą podróż poślubną :)Sto Lat !

alexsand
alexsand

zapach świeży lekki, przypomina mi późną wiosnę kiedy wszystko nabiera swojego tempa, jednakże istnieje ale w tym zapachu. Totalnie nietrwały pachnie z zegarkiem w ręku 20 min i jak bańka mydlana pryska sama nie wiem dokąd. A szkoda bo zapach lekki przyjemny i rześki.

perfumeholic88
perfumeholic88

Trussardi Donna pojawi się u mnie napewno, bo baardzo przypadł mi do gustu, ale co się dziwić skoro uwielbiam kwiat pomarańczy!

Tu ów kwiat jest delikatny , nie daje po nosie, bo zmieszano go z owocami ( ja czuje brzoskwinię) i mnie przypomina to naturalny sok typu mutiwitamina. Potem przychodzi jaśmin i robi się cudownie zmysłowo, lekko, elegancko i w ogóle same ochy i achy:) Nie jest to kolejny blady kwiatowy zapach, bo Donna ma pazura, a to lubię!

doogma
doogma

Chcialam Grace Kelly a dostalam Wandzie made in Neonowka...
Opakowanie jest baaardzo mylace- biel plus zloto pasuja mi do urody chlodnej, eleganckiej blondynki w stylu Grace Kelly albo Tippi Hedren. I eleganckiego zapachu oczekiwalam- no przeciez jest napisane jak byk: Donna... Ale do zapachu bardziej pasuje nazwa : wies tanczy i spiewa albo : Bella mari, panno Walerciu itd...
Zapach tandetny do bolu, dezodorant kupiony w kiosku ma wiecej klasy w sobie niz to cos. Gdzie ta wanilia, cedr, drzewo sandalowe? na mnie uaktywnia sie tylko owocowa pulpa. A do tego jakas wnerwiajaca nuta- chyba paczula.
Jak tym pachniec w lecie? toz roje os tudziez much beda latac nade mna, przede mna, za mna... never again...

Joskelyn
Joskelyn

Donna to dla mnie zapach rajskiej plaży, Słońca, bezchmurnego nieba, gorącego piasku, palm, leżaka, imprezy w upalny wieczór, kolorowych drinków pitych przez młodzutkie kobietu ubrane w bikini. Kojarzy się z wakacjami na egzotycznej wyspie, beztroską, radościa, wolnym czasem. Egzotyczne owoce, które otwieraja zapach przypominają mi pinacolade. Jest w Donnie tez coś z malibu ;) Jest fajnie ciepła, otulająca, ale w taki sposób, że pasuje do noszenia letnią porą. Mimo tych egzotycznych i orientalnych nut jest bardzo świeża, lekka, nie męczy, nie dusi. Zmysłowa, seksowna, ale nowoczesna. Bardzo optymistyczny i poprawiajacy nastroj zapach.

kpnz
kpnz

Zapach dla pewnej siebie kobiety, bardzo charakterny.
Kompozycja podkreślona wyraźną nutą kwiatu pomarańczy,
rozświetlona innymi kwiatami, o zmysłowym podłożu z piżma i lekkiej nuty drzewnej. Jednocześnie pogodna, mająca w sobie elegancję i odrobinę fantazji. Myślę, że to fajna odskocznia od typowych podobających się każdemu perfum w stronę odmiennej kobiecości, indywidualizmu, z pazurem.

marta34
marta34

Piękny , sexowny, czysty i lekki a zarazem z pazurem,,,troszeczkę przypomina Diora ale mi się bardziej podoba tamten nie ma tego pazurka:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Donna Trussardi 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Donna Trussardi 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Trussardi 2011 marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Trussardi 2011 marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Versace Versense Cacharel LouLou Estée Lauder Sensuous Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Essence Absolue Estée Lauder Sensuous Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Guerlain Idylle Torrente L`Or de Torrente Hermes Elixir des Merveilles Giorgio Armani Emporio Armani Lei Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Hermes Le Jardin de Monsieur Li Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Thierry Mugler Alien Gucci Gucci Guilty Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lolita Lempicka Si Lolita Calvin Klein Truth