Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mam: 36 Miałem: 27 Chcę: 42 Ukochany zapach: 1

kwaśny
Donna Trussardi 2011 Trussardi dla kobiet Filmy
Donna Trussardi 2011 Trussardi dla kobiet Zdjęcia

Donna Trussardi 2011 marki Trussardi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Donna Trussardi 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są cytryna amalfi, yuzu i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i wanilia.

Cytryna Amalfi Yuzu Nuty owocowe

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lotos

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Trussardi 2011 by Trussardi.

Marry Me
Eau de Iceberg Pour Femme
Trussardi Donna Eau de Toilette
L'Eau Couture
Madly Kenzo! Eau de Toilette

Donna Trussardi 2011 Recenzje Perfum

Ewa Ewunia
Ewa Ewunia

Przyjemny ,na wskroś naturalny,czysty,orzeźwiający , o bardzo słonecznym klimacie.Tak bym scharakteryzowała Donnę.I chodź za oknem jesień, zapach jak najbardziej doskonale znosi chłód, a nawet zauważę,że w jedwabnych szalach, kaszmirowych sweterkach ,czy filcowych beretach pięknie się rozwija i długo utrzymuje swoją niewątpliwą urodę.Zapach przez cały czas trwanie ewoluuje.Pachnące molekuły zmieniają się miejscami,tracąc, bądź znów zyskując na urodzie i wdzięku ,niemniej jeden , główny akord jest niezmienny i pięknie kontynuuję świeżą , radosną opowieść.Moim zdaniem to cytrusy, to główny bohater , nie umniejszając pozycji całej "reszcie", bo Donna nie byłaby tak piękna, gdyby nie doskonale dobrane towarzystwo pozostałych nut.Zapach, gasnąc ma nadal urodę, zmierzając w bardzo ciepły,niedopowiedziany kierunek.Polecam, lubiącym zapachy eleganckie,dyskretne i delikatne.To zapach wyczuwany przez innych wtedy, gdy znajdziemy się na odległość ramion.

agno
agno

Donna towarzyszyła mi niemal przez całe lato, jak bardzo dobra koleżanka. To musujący koktajl z soczystych owoców cytrusowych na bukiecie z białych kwiatów i słodkiej wanilii - nieinwazyjnej, zwiewnej i w żadnym wypadku nie dominującej. Waniliofilem zdecydowanie nie jestem, ale takie jej ujęcie jest jednym z nielicznych, które mi się podobają. Sam zapach mogę określić jako radosny i świeży, ale w bardzo eleganckim, na wskroś kobiecym stylu. Co ważne, ani wanilia, ani kwiecie nie podduszają nosicielki i jej otoczenia. Pod koniec dnia zapach wycisza się przyjemnym, delikatnym drewnem. Może to już wszystko było, może Donna nie zwraca uwagi w tłumie, ale nie sposób odmówić jej uroku przy bliższym poznaniu. Taka niepozorna dziewczyna z sąsiedztwa i cicha woda, a wiadomo jak to z cichymi wodami bywa ;)
Donna to najbardziej komfortowy zapach jaki dotąd nosiłam, przy czym nieustannie zbiera zewsząd najliczniejsze komplementy.
Teraz gdy temperatura spada do zera Donna ciągle jest miłym towarzyszem szarych poranków. Zdecydowanie częściej się uśmiecham mając ją na sobie.
Warto wspomnieć o trwałości, +10h mało inwazyjnej protekcji (taką lubię najbardziej), ubrania pachną i pachną aż do prania. Butelka przepiękna i dobrze zapowiadająca zawartość.
Z powodzeniem noszone przez trzydziestkę i podbierane przez pietnastkę, dwudziestkę i sześćdziesiątkę.
Sprawdzony femininity booster, polecam nawet zakup w ciemno!

pachniewitch
pachniewitch

Tak pachnie Raj....
Hmm...przepysznie slodkie( nie kiczowate , nie duszace , nie mdlace ) z nutka orientu , nieco podobne do Kenzo Madly edt , ale....uwaga ...ladniejsze...!!!!

200 % kobiecosci...

Czuje sie w nich jak mloda , , sexowna zwinna kotka:)

Wspaniale - orgazmiczne :)

Kupuje ..ten generator szczescia i sexapeelu....

Polecem !

chjena
chjena

Donna to taka wesoła hipiska o której śpiewali w musicalu Hair, szesnastoletnia dziewica, w której zakochał się facet w rozpiętej koszuli, dżinsowych dzwonach i ze skrętem wetkniętym w usta. Ale jednocześnie Donna może być też całkiem poważną młodą damą, robiącą furorę u cioci na imieninach, w wykrochmalonej sukience, idealnie odginając mały palec przy piciu herbaty z porcelanowej filiżanki.

Bo Donna to po prostu młodość pasująca do wszystkich stylizacji i na wiele okazji. Wesołość buchająca z landrynkowego jaśminu może być podana i na dziko (hipisowsko wręcz), i w wersji bardziej stonowanej. Nie uświadczymy tu cukru, raczej świeżość dopiero co dojrzałych, soczystych owoców i kwiaty w pełni swojego rozkwitu.

Nie moja kategoria zapachowa, ale to perfumy z rodzaju tych, które bezpiecznie można dać na prezent i każdy chętnie będzie nosił. Ja akurat nie, bo w kolejce czeka pięćdziesiąt bardziej ulubionych flaszek do zużycia, ale jeśli akurat kończyłabym jedną, ostatnią, to Donną bym zapewne nie pogardziła.

tofik1984
tofik1984

Perfumy Donna są prześliczne, raczej dla młodych osób. Radosne, wesołe, duża projekcja. Słodkie, owocowe z lekkim posmakiem wanili. Podobają się każdemu. Nie ma w nich pazura ani nic drażniącego. Dziś po całym dniu pracy na dowidzenia mój kolega je pięknie skomplementował:) No i stąd ta recenzja.
Polecam na prezent.

Katlin11
Katlin11

Są extra, używam ich od dawna, trzymają się długo, przebija zapach jaśminu, poprawiają nastrój

Beata Maria
Beata Maria

Donna to zapach świeżości, czystości ale nie po środkach dezynfekujących tylko po użyciu luksusowych kosmetyków. Jest w nim pewna delikatność. Bez wątpienia kobiecy, bezpieczny ale jednoczesnie zwracający uwagę. Raczej dzienny, spokojnie nadaje się nie tylko na czas relaksu ale i do biura,nawet w upalne dni.

Tam
Tam

Biel, świeżość, lekkość, radość. Unoszą mnie w radosne klimaty wakacji (uwaga - celowo nie użyłam słowa "urlop", który kojarzy mi się z wykonywaniem zadań odpoczynkowych: biegać, pływać, zwiedzać, masować, odchudzać...brrr). Tak więc powracamy do wakacji, czyli absolutnego relaksu, czasu na delektowanie się pięknymi widokami, dotykiem wiatru na skórze, słońcem, spacerem przed siebie z głową w chmurach.

I na takie właśnie wakacje zabiera mnie Trussardi przepięknym, pastelowym zapachem kwiatów pomarańczy, splecionym z najdelikatniejszym jaśminem, na subtelnym podkładzie z owocowych nut. Paczula obecna, ale nie piwniczna, nienachalne muśnięcie wanilii ot, by było nieco "puchato", ciekawy lotos. Czuję je na sobie około czterech godzin, ale otoczenie sygnalizuje(i chwali) zapach jeszcze po sześciu godzinach od aplikacji.

Jak muślinowy biały szal zarzucony na ramiona, który nie tyle ma zasłaniać, co wabić, tak też Donna snuje się wokół wdzięcznie i miękko. To zapach, który wywołuje uśmiech, pięknie dopełnia szczęśliwe chwile.
Urocze, wdzięczne, udane dzieło wymarzone na szczęśliwie dni ze szczególnym wskazaniem dla Panny Młodej na zaślubiny i w najpiękniejszą podróż poślubną :)Sto Lat !

alexsand
alexsand

zapach świeży lekki, przypomina mi późną wiosnę kiedy wszystko nabiera swojego tempa, jednakże istnieje ale w tym zapachu. Totalnie nietrwały pachnie z zegarkiem w ręku 20 min i jak bańka mydlana pryska sama nie wiem dokąd. A szkoda bo zapach lekki przyjemny i rześki.

perfumeholic88
perfumeholic88

Trussardi Donna pojawi się u mnie napewno, bo baardzo przypadł mi do gustu, ale co się dziwić skoro uwielbiam kwiat pomarańczy!

Tu ów kwiat jest delikatny , nie daje po nosie, bo zmieszano go z owocami ( ja czuje brzoskwinię) i mnie przypomina to naturalny sok typu mutiwitamina. Potem przychodzi jaśmin i robi się cudownie zmysłowo, lekko, elegancko i w ogóle same ochy i achy:) Nie jest to kolejny blady kwiatowy zapach, bo Donna ma pazura, a to lubię!

doogma
doogma

Chcialam Grace Kelly a dostalam Wandzie made in Neonowka...
Opakowanie jest baaardzo mylace- biel plus zloto pasuja mi do urody chlodnej, eleganckiej blondynki w stylu Grace Kelly albo Tippi Hedren. I eleganckiego zapachu oczekiwalam- no przeciez jest napisane jak byk: Donna... Ale do zapachu bardziej pasuje nazwa : wies tanczy i spiewa albo : Bella mari, panno Walerciu itd...
Zapach tandetny do bolu, dezodorant kupiony w kiosku ma wiecej klasy w sobie niz to cos. Gdzie ta wanilia, cedr, drzewo sandalowe? na mnie uaktywnia sie tylko owocowa pulpa. A do tego jakas wnerwiajaca nuta- chyba paczula.
Jak tym pachniec w lecie? toz roje os tudziez much beda latac nade mna, przede mna, za mna... never again...

Joskelyn
Joskelyn

Donna to dla mnie zapach rajskiej plaży, Słońca, bezchmurnego nieba, gorącego piasku, palm, leżaka, imprezy w upalny wieczór, kolorowych drinków pitych przez młodzutkie kobietu ubrane w bikini. Kojarzy się z wakacjami na egzotycznej wyspie, beztroską, radościa, wolnym czasem. Egzotyczne owoce, które otwieraja zapach przypominają mi pinacolade. Jest w Donnie tez coś z malibu ;) Jest fajnie ciepła, otulająca, ale w taki sposób, że pasuje do noszenia letnią porą. Mimo tych egzotycznych i orientalnych nut jest bardzo świeża, lekka, nie męczy, nie dusi. Zmysłowa, seksowna, ale nowoczesna. Bardzo optymistyczny i poprawiajacy nastroj zapach.

kpnz
kpnz

Zapach dla pewnej siebie kobiety, bardzo charakterny.
Kompozycja podkreślona wyraźną nutą kwiatu pomarańczy,
rozświetlona innymi kwiatami, o zmysłowym podłożu z piżma i lekkiej nuty drzewnej. Jednocześnie pogodna, mająca w sobie elegancję i odrobinę fantazji. Myślę, że to fajna odskocznia od typowych podobających się każdemu perfum w stronę odmiennej kobiecości, indywidualizmu, z pazurem.

marta34
marta34

Piękny , sexowny, czysty i lekki a zarazem z pazurem,,,troszeczkę przypomina Diora ale mi się bardziej podoba tamten nie ma tego pazurka:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Donna Trussardi 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Donna Trussardi 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Trussardi 2011 marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Trussardi 2011 marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Versace Versense Thierry Mugler Alien Essence Absolue Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Estée Lauder Sensuous Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Cacharel LouLou Calvin Klein Truth Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Armani Code for Women Lolita Lempicka Si Lolita Giorgio Armani Emporio Armani Lei Guerlain Idylle Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dior Addict Cartier La Panthere Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Elixir des Merveilles Hermes Le Jardin de Monsieur Li