Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Bianco Trussardi dla kobiet

Bianco Trussardi dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 7

wodny

Bianco marki Trussardi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bianco został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są agrest, różowy grejpfrut i lotos; nutami serca są biały pieprz i biała magnolia; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Agrest Różowy grejpfrut Lotos

Biały pieprz Biała magnolia

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bianco by Trussardi.

Sultane White Pearl

Bianco Recenzje Perfum

samsara
samsara

Uwielbiam je!!! Niebanalny i oryginalny zapach, choć zdecydowanie świeżak, to ma w sobie niezaprzeczalnie elegancki sznyt. Agrestowo-pieprzno-drzewne cudo, złagodzone nutą lotosu. Mają nieco androgyniczny charakter, ale ja to akurat w perfumach bardzo lubię. Niepozorne, ale mają power. Niegdyś zauroczyły mnie do tego stopnia, że nabyłam największą dostępną, bodajże 75ml-ową flachę i nie znudziły mi się do ostatniej kropli!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Bianco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Bianco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bianco marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bianco marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Olfactive Studio Lumiere Blanche Ramon Molvizar Black Cube Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Paul Smith Paul Smith Rose Yves Saint Laurent Belle d`Opium Guess Guess By Marciano Pierre Balmain Balmain de Balmain Salvador Dali Laguna Jennifer Lopez Still Revlon Charlie Blue Lanvin Rumeur Miraculum Pani Walewska White Gres Cabochard Clinique Aromatics Elixir Miraculum Pani Walewska Noir Jean Paul Gaultier Kokorico Nina Ricci L'Air du Temps Yves Rocher Rose Absolue Jo Malone Earl Grey & Cucumber