Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

West Indian Limes Truefitt & Hill dla mężczyzn

West Indian Limes Truefitt & Hill dla mężczyzn

West Indian Limes Truefitt & Hill dla mężczyzn Zdjęcia

West Indian Limes marki Truefitt & Hill to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i lima; nutami serca są petitgrain, neroli i trawa cytrynowa; nutami bazy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i goździk (przyprawa).

Bergamotka Cytryna Amalfi Lima

Petitgrain Neroli Trawa cytrynowa

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about West Indian Limes by Truefitt & Hill.

West Indian Limes Recenzje Perfum

West Indian Limes by Truefitt & Hill 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Truefitt & Hill West Indian Limes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Truefitt & Hill West Indian Limes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum West Indian Limes marki Truefitt & Hill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu West Indian Limes marki Truefitt & Hill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Air-Val International Mickey Mouse Le Prince Jardinier Citrus Allegro Jardin de France Citron vert L`Erbolario Citrus Boadicea the Victorious Energizer So...? So...? Into the night Bronnley Lime & Bergamot Love & Toast Gin Blossom M. Micallef Pomelos Bond No 9 Texas Lush Day of the Dead