Marki » T-Z » skórzane « Grupy

Spanish Leather Truefitt & Hill dla mężczyzn

Spanish Leather Truefitt & Hill dla mężczyzn

Spanish Leather Truefitt & Hill dla mężczyzn Zdjęcia

Spanish Leather marki Truefitt & Hill to skórzane perfumy dla mężczyzn. Spanish Leather został wydany w 1814 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, przyprawy, aldehydy i nuty owocowe; nutami serca są goździk (roślina), irys, róża, cynamon i paczula; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra, piżmo, kadzidło, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Przyprawy Aldehydy Nuty owocowe

Goździk (roślina) Irys Róża Cynamon Paczula

Cedr Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Piżmo Kadzidło Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spanish Leather by Truefitt & Hill.

Spanish Leather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Truefitt & Hill Spanish Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Truefitt & Hill Spanish Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spanish Leather marki Truefitt & Hill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spanish Leather marki Truefitt & Hill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
English Leather English Leather Black Missoni Missoni Uomo Valentino Vendetta Uomo Creed Royal English Leather Knize Knize Ten Ayala Moriel Rebellius Serge Lutens Cuir Mauresque Neil Morris Fetish Mona di Orio Cuir Lord`s Jester Zephyr L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Puredistance M