Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

1805 Truefitt & Hill dla mężczyzn

1805 Truefitt & Hill dla mężczyzn

1805 Truefitt & Hill dla mężczyzn Zdjęcia

1805 marki Truefitt & Hill to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 1805 został wydany w 1805 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i kardamon; nutami serca są lawenda, geranium i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Kardamon

Lawenda Geranium Szałwia muszkatołowa

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1805 by Truefitt & Hill.

1805 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Truefitt & Hill 1805, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Truefitt & Hill 1805, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1805 marki Truefitt & Hill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1805 marki Truefitt & Hill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Paris Hilton Heir Maurer & Wirtz Tabac Sport Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Benetton B. Clean Fresh Mary Kay Velocity Man Diptyque L'eau des Hesperides Aveda Chakra 7 Bliss Acca Kappa White Moss Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Roger & Gallet L`Homme Melvita Wild Lavender