Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

1805 Truefitt & Hill dla mężczyzn

1805 Truefitt & Hill dla mężczyzn

1805 Truefitt & Hill dla mężczyzn Zdjęcia

1805 marki Truefitt & Hill to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 1805 został wydany w 1805 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i kardamon; nutami serca są lawenda, geranium i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Kardamon

Lawenda Geranium Szałwia muszkatołowa

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1805 by Truefitt & Hill.

1805 Recenzje Perfum

1805 by Truefitt & Hill 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Truefitt & Hill 1805, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Truefitt & Hill 1805, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1805 marki Truefitt & Hill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1805 marki Truefitt & Hill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
s.Oliver Love Man 2008 Sonia Rykiel Rykiel Homme Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Gap G7 Bold Candie`s Candie`s Men Cinq Mondes Eau Egyptienne Brooks Brothers New York for Gentlemen Penhaligon`s Douro GianMarco Venturi Trybe Demeter Fragrance Always Focused Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Solinotes Musc