Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mystico Triquetra dla kobiet i mężczyzn

dymny
agarowy
Mystico Triquetra dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Mystico marki Triquetra to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mystico został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi cyprys; nutami serca są kardamon, kolendra i kadzidło; nutą bazy jest agar (oud).

Cyprys

Kardamon Kolendra Kadzidło

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystico by Triquetra.

Mystico Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Triquetra Mystico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Triquetra Mystico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystico marki Triquetra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystico marki Triquetra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Dolce&Gabbana The One for Men Jo Malone Nutmeg & Ginger Krizia Krizia Comme des Garcons Comme des Garcons White Avon Ironman Kanabeach Kanabeach Homme Marc O`Polo Marc O`Polo Men Farmacia SS. Annunziata Aurora Mazzolari Vetiver Diane von Furstenberg D Smell Bent Werewolf Lumberjack