Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pink Kat Trance Essence dla kobiet

Pink Kat Trance Essence dla kobiet

żółtych kwiatów
Pink Kat Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Pink Kat Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Pink Kat Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Pink Kat Trance Essence dla kobiet Zdjęcia

Pink Kat marki Trance Essence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pink Kat został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Janna Sheehan. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ylang-ylang, róża bułgarska, drzewo sandałowe, gałka muszkatołowa i kwiat pomarańczy.

Gardenia Ylang-ylang Róża bułgarska Drzewo sandałowe Gałka muszkatołowa Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Kat by Trance Essence.

Pink Kat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trance Essence Pink Kat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trance Essence Pink Kat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Kat marki Trance Essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Kat marki Trance Essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° Red Betty Barclay Saphir Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Celine Dion Paris Nights Victorio & Lucchino V & L Il Profvmo Eclair de Tubéreuse S.T. Dupont Signature Jardin de France Lilas Kenzo Kenzo Amour Florale Les Parfums de Rosine La Rose Legere Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Jean Patou Divine Folie