Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Hail Merri Trance Essence dla kobiet

Hail Merri Trance Essence dla kobiet

tuberozowy
Hail Merri Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Hail Merri Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Hail Merri Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Hail Merri Trance Essence dla kobiet Zdjęcia

Hail Merri marki Trance Essence to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Hail Merri został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Janna Sheehan. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, brazylijskie drzewo różane, groszek pachnący, liść fiołka, mech dębowy i wetyweria.

Tuberoza Brazylijskie drzewo różane Groszek pachnący Liść fiołka mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hail Merri by Trance Essence.

Hail Merri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trance Essence Hail Merri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trance Essence Hail Merri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hail Merri marki Trance Essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hail Merri marki Trance Essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Moschino Cheap & Chic I Love Love Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Etro Musk Roberto Verino Verino Pour Homme Gres Fleur de Cabotine Byblos Essence Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk La Prairie Life Threads Silver Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Lulu Beauty Lulamae