Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Chen Xi First Light of Dawn Trance Essence dla kobiet

Chen Xi First Light of Dawn Trance Essence dla kobiet

Chen Xi First Light of Dawn Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Chen Xi First Light of Dawn Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Chen Xi First Light of Dawn Trance Essence dla kobiet Zdjęcia Chen Xi First Light of Dawn Trance Essence dla kobiet Zdjęcia

Chen Xi First Light of Dawn marki Trance Essence to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Chen Xi First Light of Dawn został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Janna Sheehan. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, lilia, mięta, mandarynka, cedr atlaski, ambra i Żółta mandarynka.

Imbir Lilia Mięta Mandarynka Cedr atlaski Ambra Żółta mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chen Xi First Light of Dawn by Trance Essence.

Chen Xi First Light of Dawn Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chen Xi First Light of Dawn marki Trance Essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chen Xi First Light of Dawn marki Trance Essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men Thierry Mugler Innocent Illusion Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Roger & Gallet Cedrat Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Creed Royal Ceylan Air-Val International Disney Fairies L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Creed Zeste Mandarine Demeter Fragrance Gin & Tonic Thymes Eucalyptus Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match