Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tova Signature Summer Tova Beverly Hills dla kobiet

Tova Signature Summer Tova Beverly Hills dla kobiet

aldehydowy
Tova Signature Summer Tova Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia

Tova Signature Summer marki Tova Beverly Hills to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tova Signature Summer został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy, grejpfrut i cyklamen; nutami serca są lawenda, jaśmin i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Aldehydy Grejpfrut Cyklamen

Lawenda Jaśmin Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tova Signature Summer by Tova Beverly Hills.

Tova Signature Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tova Beverly Hills Tova Signature Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tova Beverly Hills Tova Signature Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tova Signature Summer marki Tova Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tova Signature Summer marki Tova Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lanvin Rumeur Al-Rehab Al Hanouf Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Jette Joop Jette Heartbeat Lentheric Tweed Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Miya Shinma Kaze Paul Smith Rose Summer Edition Sonoma Scent Studio Rose Musc Bath and Body Works Twilight Woods Rasasi First Love FUBU Plush