Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ambre D`Oro Tova Beverly Hills dla kobiet

Ambre D`Oro Tova Beverly Hills dla kobiet

Mam: 1

Ambre D`Oro marki Tova Beverly Hills to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ambre D`Oro został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Victor Rouchou. Nutami głowy są piwonia, kwiat śliwy, lilia i sycylijska cytryna; nutami serca są mimoza, irys, mieczyk i włoski jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, heliotrop i piżmo.

Piwonia Kwiat śliwy Lilia Sycylijska cytryna

Mimoza Irys Mieczyk Włoski jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Heliotrop Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre D`Oro by Tova Beverly Hills.

Ambre D`Oro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tova Beverly Hills Ambre D`Oro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tova Beverly Hills Ambre D`Oro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre D`Oro marki Tova Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre D`Oro marki Tova Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Salvador Dali Yves Saint Laurent Cinema Gold Alfred Dunhill Desire for a Woman Carla Fracci Salome' Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Elizabeth Arden True Love Fred Hayman 273 Rodeo Drive Donna Karan DKNY Women Limited Edition Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Tocca Colette Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl Simone Cosac Profumi Trama