Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Tous Man Sport Tous dla mężczyzn

Tous Man Sport Tous dla mężczyzn

aldehydowy
Tous Man Sport Tous dla mężczyzn Zdjęcia Tous Man Sport Tous dla mężczyzn Zdjęcia Tous Man Sport Tous dla mężczyzn Zdjęcia

Tous Man Sport marki Tous to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Tous Man Sport został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Salaire. Nutami głowy są cytryna amalfi i aldehydy; nutami serca są imbir i czerwone jabłko; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, mech dębowy, cedr virginia i piżmo.

Cytryna Amalfi Aldehydy

Imbir Czerwone jabłko

Drzewo kaszmirowe Mech dębowy Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tous Man Sport by Tous.

Tous Man Sport Recenzje Perfum

[email protected]
gabriel@dag.pl

zapach letni cytryna jabłko
mocniejszy zapach jak się obleje tymbarkiem jabłko cytryna

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Tous Man Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Tous Man Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tous Man Sport marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tous Man Sport marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Sergio Tacchini Feel Good Man Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Cattier Eau Champetre Montale Crystal Aoud Donna Karan DKNY Men 2009 Lotto Gravity Power for Men Olivier Durbano Turquoise Corine de Farme Tabac Spirit Bronnley Lavander Neil Morris Hippie Brooks Brothers Black Fleece Huitieme Art Parfums Fareb