Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Tous Man Tous dla mężczyzn

Tous Man Tous dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Tous Man Tous dla mężczyzn Zdjęcia

Tous Man marki Tous to orientalne perfumy dla mężczyzn. Tous Man został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gilles Romey. Nutami głowy są brazylijska pomarańcza, imbir, grejpfrut i pieprz syczuański; nutami serca są ananas, czerwone jabłko i campari; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, cedr i białe piżmo.

Brazylijska pomarańcza Imbir Grejpfrut Pieprz syczuański

Ananas Czerwone jabłko Campari

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tous Man by Tous.

Tous Man Recenzje Perfum

Tous Man by Tous 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Tous Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Tous Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tous Man marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tous Man marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Gres Ambre de Cabochard Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 Ayala Moriel Gigi La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Hummer Hummer Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Chiara Boni Vanilla Lucien Lelong Sirocco Tonino Lamborghini Mitico Avon Today Tomorrow Always Heart Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir