Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tous L'Eau pour le Corps Tous dla kobiet

Tous L'Eau pour le Corps Tous dla kobiet

Tous L'Eau pour le Corps Tous dla kobiet Filmy
Tous L'Eau pour le Corps Tous dla kobiet Zdjęcia

Tous L'Eau pour le Corps marki Tous to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tous L'Eau pour le Corps został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, pomarańcza, czarna porzeczka i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Cytryna Amalfi Mandarynka Nuty zielone

Jaśmin Pomarańcza Czarna porzeczka Piwonia

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tous L'Eau pour le Corps by Tous.

Tous L'Eau pour le Corps Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Tous L'Eau pour le Corps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Tous L'Eau pour le Corps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tous L'Eau pour le Corps marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tous L'Eau pour le Corps marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Shiseido Zen L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Yllozure Yllozuria Benetton United Colors of Benetton Unisex Byredo Rose Noir Le Labo Rose 31 Novae Plus Pink Garden Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Parfums DelRae Mythique NANADEBARY Classic Pink Kate Walsh Boyfriend