Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Tous L’Eau Eau de Toilette Tous dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Tous L’Eau Eau de Toilette Tous dla kobiet Filmy
Tous L’Eau Eau de Toilette Tous dla kobiet Zdjęcia

Tous L’Eau Eau de Toilette marki Tous to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Tous L’Eau Eau de Toilette został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy i cedr virginia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i paczula.

Bergamotka Grejpfrut

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cedr Virginia

Wetyweria Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tous L’Eau Eau de Toilette by Tous.

Tous L’Eau Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Tous L’Eau Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Tous L’Eau Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tous L’Eau Eau de Toilette marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tous L’Eau Eau de Toilette marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dior Homme Carolina Herrera Herrera For Men Chevignon Chevignon CC Serge Lutens Gris Clair Versace Black Jeans Escentric Molecules Molecule 01 Givenchy Le De Givenchy L`Erbolario Musk Neil Morris Clear Christian Dior Fahrenheit Absolute Divine L`etre Aime Homme Van Gils Tendenza