Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Tous In Heaven Him Tous dla mężczyzn

Tous In Heaven Him Tous dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

tropikalny
Tous In Heaven Him Tous dla mężczyzn Zdjęcia Tous In Heaven Him Tous dla mężczyzn Zdjęcia

Tous In Heaven Him marki Tous to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Tous In Heaven Him został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są papryka, ananas i mandarynka; nutami serca są kardamon, liść fiołka i karambola; nutami bazy są paczula i mech.

Papryka Ananas Mandarynka

Kardamon Liść fiołka Karambola

Paczula Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tous In Heaven Him by Tous.

Tous In Heaven Him Recenzje Perfum

Tous In Heaven Him by Tous 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Tous In Heaven Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Tous In Heaven Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tous In Heaven Him marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tous In Heaven Him marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Versace Jeans Couture Man Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Perry Ellis Portfolio Elite for Men David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Sean John Unforgivable Multi Platinum Avon Wild Country Paco Rabanne Tenere Bob Mackie Mackie for Men Jaguar Jaguar Daniel Hechter Daniel Hechter Sport FCUK FCUK Connect Him Jaclyn Smith California for Men