Marki » T-Z » szyprowo - owocowe « Grupy

Tous In Heaven Her Tous dla kobiet

Tous In Heaven Her Tous dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Tous In Heaven Her Tous dla kobiet Zdjęcia Tous In Heaven Her Tous dla kobiet Zdjęcia

Tous In Heaven Her marki Tous to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tous In Heaven Her został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są ananas, czerwone jagody, jabłko, bergamotka i cytryna; nutami serca są piwonia, frezja, bez i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Ananas Czerwone jagody Jabłko Bergamotka Cytryna

Piwonia Frezja Bez Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tous In Heaven Her by Tous.

Tous In Heaven Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Tous In Heaven Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Tous In Heaven Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tous In Heaven Her marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tous In Heaven Her marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Ayala Moriel ArbitRary Keiko Mecheri Ume Hollywood Milano Hollywood Milano Woman Clive Christian X for Women Frederic Malle Le Parfum de Therese Cacharel Amor Amor Sunrise biehl parfumkunstwerke gs01 Molyneux Fete Revillon Anouchka Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Galimard Carina