Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Summer Tous dla kobiet

Summer Tous dla kobiet

Summer marki Tous to kwiatowe perfumy dla kobiet. Summer został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka i bergamotka; nutami serca są piwonia, gardenia, pieprz, jaśmin, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, cedr i białe piżmo.

Czarna porzeczka Mandarynka Bergamotka

Piwonia Gardenia Pieprz Jaśmin Ylang-ylang Konwalia

Fasolka tonka Ambra Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer by Tous.

Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Nanette Lepore Love Bird L`Occitane en Provence Verveine La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Betty Barclay Beautiful biehl parfumkunstwerke eo03 DSH Perfumes Mimosa Daisy Fuentes Dianoche Love Night Oriflame Volare Magnolia