Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Metallic Tous dla kobiet

Metallic Tous dla kobiet

Metallic Tous dla kobiet Zdjęcia

Metallic marki Tous to kwiatowe perfumy dla kobiet. Metallic został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, piwonia, gardenia, kwiat pomarańczy, fiołek i piżmo.

Róża Piwonia Gardenia Kwiat pomarańczy Fiołek Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Metallic by Tous.

Metallic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Metallic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Metallic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Metallic marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Metallic marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Halloween Halloween Fresia Valentino Rock`n`Rose Couture Perry Ellis 360° Red Bond No 9 Chelsea Flowers Mojo Be Different Michael Kors Island Bermuda Marc Jacobs Daisy Bloom Mistral Gardenia Royal Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Blumarine Jus No.1 Blugirl Caswell Massey Gardenia