Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Love Moments Tous dla kobiet

Love Moments Tous dla kobiet

Love Moments Tous dla kobiet Zdjęcia Love Moments Tous dla kobiet Zdjęcia Love Moments Tous dla kobiet Zdjęcia

Love Moments marki Tous to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Love Moments został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są cytrusy, różowy grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są malina, konwalia i fiołek; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Cytrusy Różowy grejpfrut Różowy pieprz

Malina Konwalia Fiołek

Irys Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Moments by Tous.

Bellissima Acqua di Primavera

Love Moments Recenzje Perfum

samsara
samsara

Wygrałam je w konkursie S. na fb. Jak to mówią darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, więc nie narzekam, ale zachwycona też nie jestem. Perfumy są jednak ładne, filuterne, radosne. Kojarzą mi się ze słodko-winnym jabłkiem, jest w nich pewna kruchość, ale i soczystość. Owocowa wariacja z nutką różowego pieprzu. Gdzieś w tle konwalie i fiołki. Kwiatowa nuta czyni jednak tylko tło. W sumie jestem zadowolona. Zachowałam na przyszłe lato, ale sama bym nie kupiła, gdyż za tę cenę można nabyć coś bardziej wyrafinowanego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Love Moments, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Love Moments, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Moments marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Moments marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein CK be Giorgio Armani Armani Mania Versace Jeans Couture Glam Lacoste Touch of Spring Hilde Soliani Ti Amo: Iris Ulric de Varens Varens Love Revlon Fire & Ice Cool Sonoma Scent Studio Opal Lancome Magnifique Eau de Toilette Cristiano Fissore Cashmere for Women O Boticario Rhea Novaya Zarya Mon Bijou