Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Love Tous dla kobiet

Love Tous dla kobiet

Love Tous dla kobiet Zdjęcia Love Tous dla kobiet Zdjęcia Love Tous dla kobiet Zdjęcia

Love marki Tous to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Love został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są cytrusy, różowy grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są malina, konwalia i fiołek; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Cytrusy Różowy grejpfrut Różowy pieprz

Malina Konwalia Fiołek

Irys Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love by Tous.

Bellissima Acqua di Primavera

Love Recenzje Perfum

samsara
samsara

Wygrałam je w konkursie S. na fb. Jak to mówią darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, więc nie narzekam, ale zachwycona też nie jestem. Perfumy są jednak ładne, filuterne, radosne. Kojarzą mi się ze słodko-winnym jabłkiem, jest w nich pewna kruchość, ale i soczystość. Owocowa wariacja z nutką różowego pieprzu. Gdzieś w tle konwalie i fiołki. Kwiatowa nuta czyni jednak tylko tło. W sumie jestem zadowolona. Zachowałam na przyszłe lato, ale sama bym nie kupiła, gdyż za tę cenę można nabyć coś bardziej wyrafinowanego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
La Perla Charme Ralph Lauren Glamourous Daylight Jette Joop Jette Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Ulric de Varens Varens Love Acqua di Portofino Donna Jardin de France Anandita Bvlgari BLV Eau d`Ete Rasasi First Love Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers