Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Baby Tous dla kobiet i mężczyzn

Baby Tous dla kobiet i mężczyzn

Baby Tous dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Baby marki Tous to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baby został wydany w 2007 roku. Baby stworzyli Shyamala Maisondieu i Michel Girard. Nutami głowy są mandarynka, neroli i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jabłko, gruszka i róża; nutami bazy są piżmo, petitgrain i cedr.

Mandarynka Neroli Bergamotka

Kwiat pomarańczy Jabłko Gruszka Róża

Piżmo Petitgrain Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baby by Tous.

Baby Touch

Baby Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Baby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Baby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baby marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baby marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 La Prairie Midnight Rain Salvatore Ferragamo Incanto Shine Giorgio Beverly Hills G Lancome Miracle Ultra Pink Avon Island Vibe Van Cleef & Arpels Feerie Jesse McCartney Wanted Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Corine de Farme Barcelona Night Cacharel Amor Amor Delight Ebba Los Angeles Miss Fabienne