Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

My Torrente Torrente dla kobiet

My Torrente Torrente dla kobiet

orzechowy
My Torrente Torrente dla kobiet Zdjęcia My Torrente Torrente dla kobiet Zdjęcia My Torrente Torrente dla kobiet Zdjęcia

My Torrente marki Torrente to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. My Torrente został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są grejpfrut, czerwona porzeczka, orzech laskowy, różowy pieprz i liczi; nutami serca są kwiat pomarańczy, biała róża, Żółta frezja i morela; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Grejpfrut Czerwona porzeczka Orzech laskowy Różowy pieprz Liczi

Kwiat pomarańczy Biała róża Żółta frezja Morela

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Torrente by Torrente.

My Torrente Recenzje Perfum

amanda
amanda

Typowy letniaczek, frezja z różą oraz liczi z grejpfrutem,nadaje całości przyjemnej świeżości i lekkości.
Świetnie,że konkretnie zaakcentowano porzeczkę i czerwony pieprz,co powoduje,że nie mamy nudnego bez wyrazowego zapachu typu raz użyj i zapomnij.
Tego właśnie zawsze obawiam się w tej kategorii,typowego zanudzenia mdłością i nudą do bólu.
Jak jakaś nudna,obowiązkowa popołudniowa herbatka gdzie zawsze magluje się te same tematy na,które nic nowego i ciekawego nie można powiedzieć.
Po pierwszej bazie,gdzie grejpfrut z kwiatami kończą wstępną dominację,właśnie delikatna kwaskowatość porzeczki i pazurek pieprzu nadają ciekawą otoczkę.
Z pewnością zapach nie zapiera tchu w piersiach,ale jest dobrym zapachem tej kategorii,gdzie nie będziemy patrzeć w kierunku butelki ze wzrokiem typu "kiedy skonczę wreszcie to cholerstwo".

monika690
monika690

Bardzo ciekawy zapach jak na kategorię kwiatowo- owocową, otwarcie przypomina mi Luisa Feraud. Kwaskowate owoce na początek z nutą przewodnią grejpfruta( kurcze sama nie wiem jak to się prawidłowo pisze). Później dochodzą do głosu nuty kwiatowe, na pewno czuję rózę. Orzecha nie czuć bardzo intensywnie, ale ładnie wplata się w kompozycję razem z nutami drzewnymi, nadaje ciekawego "posmaku". Jeśli ktoś lubi nietuzinkowe zapachy to polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Torrente My Torrente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Torrente My Torrente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Torrente marki Torrente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Torrente marki Torrente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Lanvin Oxygene Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Madonna Truth or Dare Jesus Del Pozo In Black Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chopard Wish Angel Schlesser Oriental Soul Pour Homme Escentric Molecules Molecule 02 Mauboussin Emotion Divine Cacharel Noa M. Micallef Mon Parfum Cristal Serge Lutens Sa Majeste la Rose Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Thierry Mugler Angel Muse Gres Cabotine L`Artisan Parfumeur Caligna Stella McCartney Stella