Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

My Torrente Torrente dla kobiet

My Torrente Torrente dla kobiet

orzechowy
My Torrente Torrente dla kobiet Zdjęcia My Torrente Torrente dla kobiet Zdjęcia My Torrente Torrente dla kobiet Zdjęcia

My Torrente marki Torrente to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. My Torrente został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są grejpfrut, czerwona porzeczka, orzech laskowy, różowy pieprz i liczi; nutami serca są kwiat pomarańczy, biała róża, Żółta frezja i morela; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Grejpfrut Czerwona porzeczka Orzech laskowy Różowy pieprz Liczi

Kwiat pomarańczy Biała róża Żółta frezja Morela

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Torrente by Torrente.

My Torrente Recenzje Perfum

adarca
adarca

Lubię LOR Torrenta, więc te perfumy kupiłam w ciemno- czego generalnie nie polecam (ale dostęp do próbek jest żaden). Przyjemny, rozwijający się letni zapach. Na początku chemiczna nuta mnie zniechęciła, ale twardo walczyłam o więcej. Kolejne aplikacje były coraz lepsze, przestałam czuć chemię. Za to soczysto-kremowe liczi, świeże, intensywne frezje i słodkie orzechy czułam coraz wyraźniej. Perfumy są nawet ciekawe i całkiem oryginalne jak na tę kategorię. W pewnej fazie przypominały mi Eclat Lanvina, z tym, że są bardziej słodkie i jakby mleczne ( frezje w mleku z orzechami?) W sumie słowo-FAJNE ;) pasuje do zapachu. Trwałość średnia. W ciągu 1,5 miesiąca zużyłam 30ml. Osobiście preferuję orienty i szypry. My Torrente polecam więc jako niebanalną ciekawostkę lub po prostu osobom preferującym świeże, kwiatowo-owocowe klimaty. Na ulicach nikt tak nie pachnie.

2017
amanda
amanda

Typowy letniaczek, frezja z różą oraz liczi z grejpfrutem,nadaje całości przyjemnej świeżości i lekkości.
Świetnie,że konkretnie zaakcentowano porzeczkę i czerwony pieprz,co powoduje,że nie mamy nudnego bez wyrazowego zapachu typu raz użyj i zapomnij.
Tego właśnie zawsze obawiam się w tej kategorii,typowego zanudzenia mdłością i nudą do bólu.
Jak jakaś nudna,obowiązkowa popołudniowa herbatka gdzie zawsze magluje się te same tematy na,które nic nowego i ciekawego nie można powiedzieć.
Po pierwszej bazie,gdzie grejpfrut z kwiatami kończą wstępną dominację,właśnie delikatna kwaskowatość porzeczki i pazurek pieprzu nadają ciekawą otoczkę.
Z pewnością zapach nie zapiera tchu w piersiach,ale jest dobrym zapachem tej kategorii,gdzie nie będziemy patrzeć w kierunku butelki ze wzrokiem typu "kiedy skonczę wreszcie to cholerstwo".

monika690
monika690

Bardzo ciekawy zapach jak na kategorię kwiatowo- owocową, otwarcie przypomina mi Luisa Feraud. Kwaskowate owoce na początek z nutą przewodnią grejpfruta( kurcze sama nie wiem jak to się prawidłowo pisze). Później dochodzą do głosu nuty kwiatowe, na pewno czuję rózę. Orzecha nie czuć bardzo intensywnie, ale ładnie wplata się w kompozycję razem z nutami drzewnymi, nadaje ciekawego "posmaku". Jeśli ktoś lubi nietuzinkowe zapachy to polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Torrente My Torrente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Torrente My Torrente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Torrente marki Torrente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Torrente marki Torrente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Agent Provocateur L'Agent Profumum Roma Battito d`Ali Rochas Alchimie Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Tom Ford Black Orchid Mugler Angel Eau de Toilette Lanvin Oxygene Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Angel Schlesser Oriental Soul Pour Homme Laura Biagiotti Roma Mugler Angel Étoile des Rêves Eau de Nuit Escentric Molecules Molecule 02 Mauboussin Emotion Divine Cacharel Noa M. Micallef Mon Parfum Cristal L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Mugler Alien Liqueur de Parfum Serge Lutens Sa Majeste la Rose