Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

L`Or Intense Torrente dla kobiet

L`Or Intense Torrente dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

kawowy

L`Or Intense marki Torrente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Or Intense został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kawa i czerwone jagody; nutami serca są orchidea, wanilia i olej różany; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i mleko.

Kawa Czerwone jagody

Orchidea Wanilia Olej różany

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Or Intense by Torrente.

L`Or Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Torrente L`Or Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Torrente L`Or Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Or Intense marki Torrente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Or Intense marki Torrente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Puma Flowing Halloween Halloween Giorgio Beverly Hills So You Jeanne Arthes Luxure MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Gale Hayman Delicious Ayala Moriel Moon Breath Rasasi Sharina Benefit So Hooked on Carmella Thomas Sabo Charm Rose Romane Vida Wild Lotus