Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

L`Or Intense Torrente dla kobiet

L`Or Intense Torrente dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 3

kawowy

L`Or Intense marki Torrente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Or Intense został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kawa i czerwone jagody; nutami serca są orchidea, wanilia i olej różany; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i mleko.

Kawa Czerwone jagody

Orchidea Wanilia Olej różany

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Or Intense by Torrente.

L`Or Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Torrente L`Or Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Torrente L`Or Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Or Intense marki Torrente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Or Intense marki Torrente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Aramis Tuscany Per Donna Givenchy Organza First Light Yves Saint Laurent Cinema Festival Jacomo Paradox Green Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Oleg Cassini Cassini Kat Von D Sinner Romane Ever Luxe Mary Kay Thinking of You Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle