Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Or Blanc de Torrente Torrente dla kobiet

L'Or Blanc de Torrente Torrente dla kobiet

L'Or Blanc de Torrente marki Torrente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Or Blanc de Torrente został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, kwiat pomarańczy, biały pieprz i winogrona; nutami serca są osmantus i egipski jaśmin; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i biała ambra.

Mandarynka Kwiat pomarańczy Biały pieprz Winogrona

Osmantus Egipski jaśmin

Paczula Drzewo sandałowe Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Or Blanc de Torrente by Torrente.

L'Or Blanc de Torrente Recenzje Perfum

prezesowa
prezesowa

Perfumy kupione w ciemno, zakup pod wpływem impulsu i… żałuję. Mogłam te pieniądze lepiej ulokować. Nie jest ten zapach zły, ale jakiś bez wyrazu. Jakby rozwodniony, słabiutki, nie rozwija się, nie zaciekawia, nie intryguje, nie przykuwa uwagi – przynajmniej mojej. Taki jak tysiące przeciętnych perfum. Nawet nie chciało mi się „wsłuchiwać” w jego nuty i jakieś zapachy wyodrębniać. Trwałość taka sobie, projekcja kiepska. Może to jest wina mojego nosa, może mojej skóry, ale dla mnie nie jest on godny uwagi. Buteleczkę chyba poślę w świat.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Torrente L'Or Blanc de Torrente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Torrente L'Or Blanc de Torrente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Or Blanc de Torrente marki Torrente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Or Blanc de Torrente marki Torrente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Joop! Muse Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Montale Intense Tiare Saint Amour Si Pure Summer Jeanne Arthes Made In Love Tosca Tosca Essentially Me Souk Tsi-La Organic Kesu Jean Paul Gaultier Classique X Extrait Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour