Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Love Hangover Too Faced dla kobiet

Love Hangover Too Faced dla kobiet

Mam: 1

ozonowy

Love Hangover marki Too Faced to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love Hangover został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, melon, grejpfrut i liść dzikiej truskawki; nutami serca są kwiat pomarańczy, czerwona piwonia i hibiskus; nutami bazy są trzcina cukrowa i drzewo kaszmirowe.

Czarna porzeczka Melon Grejpfrut Liść dzikiej truskawki

Kwiat pomarańczy Czerwona piwonia Hibiskus

Trzcina cukrowa Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Hangover by Too Faced.

Love Hangover Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Too Faced Love Hangover, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Too Faced Love Hangover, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Hangover marki Too Faced. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Hangover marki Too Faced reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Chloe Chloe Eau de Toilette Lancome Miracle Tendre Voyage Gale Hayman So Delicious Women Keiko Mecheri Datura Blanche Jovan White Musk A Perfume Organic White Magik Norma Kamali Jazmin TerraNova Plumeria Basile Basile Style Femme