Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Overall Tonino Lamborghini dla kobiet

Overall Tonino Lamborghini dla kobiet

Overall Tonino Lamborghini dla kobiet Zdjęcia Overall Tonino Lamborghini dla kobiet Zdjęcia

Overall marki Tonino Lamborghini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Overall został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lima, jabłko i cytryna; nutami serca są cyklamen, magnolia i imbir; nutami bazy są piżmo, bambus i cedr.

Lima Jabłko Cytryna

Cyklamen Magnolia Imbir

Piżmo Bambus Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Overall by Tonino Lamborghini.

Overall Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonino Lamborghini Overall, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonino Lamborghini Overall, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Overall marki Tonino Lamborghini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Overall marki Tonino Lamborghini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy To Be Christian Dior Midnight Charm Fragonard Juste un Baiser Avon Urban Flowers Tokyo Gap Coconut Tuberose No. 821 Novae Plus Pearl Blue Benefit B Spot Boadicea the Victorious Pure So...? So...? On the beach Honore des Pres Love Coco Thymes Naia Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure