Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Overall Tonino Lamborghini dla kobiet

Overall Tonino Lamborghini dla kobiet

Overall Tonino Lamborghini dla kobiet Zdjęcia Overall Tonino Lamborghini dla kobiet Zdjęcia

Overall marki Tonino Lamborghini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Overall został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lima, jabłko i cytryna; nutami serca są cyklamen, magnolia i imbir; nutami bazy są piżmo, bambus i cedr.

Lima Jabłko Cytryna

Cyklamen Magnolia Imbir

Piżmo Bambus Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Overall by Tonino Lamborghini.

Overall Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonino Lamborghini Overall, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonino Lamborghini Overall, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Overall marki Tonino Lamborghini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Overall marki Tonino Lamborghini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Lucky Charms Bruno Banani Bruno Banani Woman Alfred Sung Shi s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Ella Mikao Yujin Amour Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Barbie Barbie Modelo Joop! Joop! Thrill Woman Gres Cabotine Aquarelle Eclectic Collections Arouse Thymes Red Cherie Bebe Sheer