Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Mitico Tonino Lamborghini dla mężczyzn

Mitico Tonino Lamborghini dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Mitico Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Mitico Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Mitico Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Mitico Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia

Mitico marki Tonino Lamborghini to orientalne perfumy dla mężczyzn. Mitico został wydany w 2008 roku. Mitico stworzyli Beatrice Piquet i Jean-Charles Niel. Nutami głowy są tangeryna i mięta; nutą serca jest gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr virginia i piżmo.

Tangeryna Mięta

Gałka muszkatołowa

Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mitico by Tonino Lamborghini.

Mitico Recenzje Perfum

Mitico by Tonino Lamborghini 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonino Lamborghini Mitico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonino Lamborghini Mitico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mitico marki Tonino Lamborghini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mitico marki Tonino Lamborghini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Tous Tous Man Memo Siwa Givenchy Oblique Rewind Montale Aoud Collection - Golden Aoud Boucheron Initial Perle de Soleil Mary Kay Affection Bath and Body Works Exotic Coconut Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Fresh Tobacco Caramel Rochas Lumiere Original Renee Amber